Absurdalna zrzutka w słynnym klubie. Po 20 euro na wigilię dla kobiet

1

W Girondins Bordeaux zaczyna brakować pieniędzy na wszystko. Piłkarki dostały prośbę o sfinansowanie wigilii.

Absurdalna zrzutka w słynnym klubie. Po 20 euro na wigilię dla kobiet
Piłkarki Girondins Bordeaux (Facebook, Girondins Bordeaux)

O sprawie poinformował dziennikarz Romain Molina. Szczególnie w ostatnich tygodniach szokuje on swoimi doniesieniami o absurdalnych, czasami patologicznych zdarzeniach we francuskiej piłce.

Girondins Bordeaux było sześć razy mistrzem Francji, reprezentowało kraj w europejskich pucharach. Aktualnie klub przeżywa problemy finansowe, które przekładają się negatywnie na wyniki. Żyrondyści znajdują się na 16. miejscu w Ligue 1. Powodem jest odejście głównego inwestora.

Prezydent klubu Gerard Lopez szuka sposobu na uratowanie klubu, który po piłkarskim lockdownie wpadł w tarapaty finansowe. Sytuacja jest dramatyczna, ponieważ zabrakło pieniędzy nawet na zorganizowanie wigilii dla zespołu kobiecego.

Władze Girondins poprosiły piłkarki z sekcji kobiecej o zrzucenie się po 20 euro na zorganizowanie wigilii. Nie jest to na pewno komunikacja wewnętrzna napełniająca optymizmem przed świętami Bożego Narodzenia.

W Bordeaux szukają oszczędności przede wszystkim w zespołach kobiecym oraz juniorskich. Niebawem cięcia finansowe mają dotknąć również drużynę występującą we francuskiej elicie.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Tego gola można oglądać w nieskończoność. Jak on to zrobił?!
Autor: SSZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić