aktualizacja 

Oko bieleje. Zobacz zdjęcie i cenę nowej "zabawki" Małysza

521

Adam Małysz mimo wielu obowiązków nie zapomina o aktywności fizycznej. W mediach społecznościowych pochwalił się nowym rowerem, który wart jest więcej niż przeciętny samochód.

Oko bieleje. Zobacz zdjęcie i cenę nowej "zabawki" Małysza
Adam Małysz dba o formę. Cena sprzętu zwala z nóg (Instagram, Instagram)

Adam Małysz cały czas ma kontakt ze sportem. Przez wiele lat był znakomitym skoczkiem narciarskim, a "Małyszomania" jaka wybuchła w trakcie tego sezonu sprawiła, że stał się wielką gwiazdą, a skoki narciarskie jedną z ulubionych dyscyplin Polaków.

Po zakończeniu kariery skoczka narciarskiego, skupił się na swojej drugiej pasji, czyli rajdach samochodowych. W 2012 roku zdobył tytuł mistrzowski w Międzynarodowym Rajdzie Polski i Czech. Pięciokrotnie uczestniczył również w Rajdzie Dakar (lata 2012-2016).

Forma po pracy. Nowy sprzęt Adama Małysza

Małysz aktualnie pracuje w Polskim Związku Narciarskim, ale codziennie stara się dbać o swoją formę. Na Instagramie pochwalił się nowym rowerem, na którym podtrzymuje nienaganną kondycję.

Nie jest to byle jaki sprzęt, gdyż na oficjalnej stronie producenta można kupić go za... 40 tysięcy złotych. Jego wartość przewyższa wiele samochodów, które jeżdżą po Polsce.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Małysz ma za sobą wybitną karierę, ale warto zaznaczyć, że nie spoczywa na laurach. Wybitny polski sportowiec obronił pracę magisterską, a o sukcesie byłego skoczka poinformował Wydział Zarządzania Politechniki Częstochowskiej.

Zobacz także: Apoloniusz Tajner mówi o problemie polskiego sportu. "Andrzej Stękała to przetrwał i teraz odbiera nagrodę"
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić