Agnieszka Radwańska incognito na plaży. Trudno byłoby ją poznać!

25

Pochmurna niedziela nie stanęła na przeszkodzie Agnieszce Radwańskiej, która wraz z synkiem postanowiła się wybrać na plażę. "Z moim Skarbem" - napisała tenisistka.

Agnieszka Radwańska incognito na plaży. Trudno byłoby ją poznać!
Agnieszka Radwańska (Instagram)

O ile w ostatnim czasie nie można narzekać na pogodę, tak w niedzielę nieco się ochłodziło. W części Polski były opady deszczu i burze, ale też niższe temperatury. To jednak nie stoi na przeszkodzie, by pospacerować po plaży.

Z takiego założenia wyszła Agnieszka Radwańska, która spędza czas w jednym ze swoich apartamentów w Sopocie. Wybrała się z synkiem Jakubem na plażę. Ubrana była jednak tak, że trudno byłoby ją poznać! Ciemna czapka z daszkiem i włosy związane w koczek sprawiają, że tenisistka mogła czuć się anonimowo.

"Mamą być, pięknie jest" - to treść jednego z hashtagów użytych pod fotką. Tenisistka bardzo spełnia się w macierzyństwie. Szczęśliwą mamą została niecały rok temu.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Przypomnijmy, Agnieszka Radwańska pod koniec 2019 roku zakończyła karierę. Postanowiła poświęcić się życiu rodzinnemu wraz z mężem Dawidem Celtem. Nie zanosi się na to, by "Isia" miała wrócić do zawodowego sportu. Zdarza jej się odbywać tenisowe treningi z Martą Domachowską czy innymi koleżankami z kortu.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: kuriozalne sceny podczas meczu. Teatrzyk to mało powiedziane!
Autor: DKP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić