VDB| 

Agnieszka Radwańska świętuje. Wyjątkowy dzień w roku

4

Agnieszka Radwańska pół roku temu została mamą. Jak się okazało była gwiazda tenisowych kortów doskonale odnalazła się w nowej roli, a syn jest jej prawdziwym oczkiem w głowie. Z okazji równych sześciu miesięcy ze swoim potomkiem zamieściła urocze zdjęcie w mediach społecznościowych.

Agnieszka Radwańska świętuje. Wyjątkowy dzień w roku
Agnieszka Radwańska z synem (Instagram.com)

Jakub Radwański przyszedł na świat 27 lipca 2020 roku. Jego mama - Agnieszka Radwańska - zakochała się w nim bez pamięci. Co zresztą widać po mediach społecznościowych, w których często można zobaczyć ich wspólne zdjęcia.

Pół roku nowej roli Agnieszki Radwańskiej

Okazało się, że w roli matki Agnieszka Radwańska czuje się tak samo doskonale jak na tenisowych kortach. Była wiceliderka rankingu WTA często w wywiadach podkreśla jak ważny dla niej jest jej syn - Jakub.

Widząc więź, która łączy matkę i syna nie może dziwić, że w domu Radwańskich świętuje się pół roku Jakuba na świecie. W związku z tym była tenisistka wstawiła urocze zdjęcie z synem. Do opisania go użyła hashtagu #6mounthofhappiness (tłum. sześć miesięcy szczęścia).

Agnieszka Radwańska. Kolejna ciąża

Fakt, że Agnieszka Radwańska doskonale odnajduje się roli matki potwierdza również jej mąż Dawid Celt. Przede wszystkim chwalił swoją żonę, że radziła sobie z synem już od jego pierwszych dni. Co więcej, wiele wskazuje, że niedługo ich gospodarstwo domowe może powiększyć się o kolejnych domowników.

Wszystko za sprawą sugestii Agnieszki Radwańskiej. Była gwiazda światowego tenisa wielokrotnie podkreślała, że chciałaby, aby Jakub szybko miał rodzeństwo. Sama ceni sobie swoją bliską więź z siostrą i chciałaby, aby podobną możliwość miał jej syn.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: piłkarz z Serie A uczcił pamięć Bryanta. Niezwykły popis!
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić