o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
JAR
|

Agnieszka Radwańska zaskoczyła fanów. Spotkają ją duża krytyka

3
Podziel się

Była znakomita tenisistka, nie ukrywa swojej wiary. Kilka lat temu po jednej sesji zdjęciowej zdenerwowała jednak... samego księdza. O co dokładnie poszło?

Agnieszka Radwańska zaskoczyła fanów. Spotkają ją duża krytyka
Agnieszka Radwańska zaskoczyła fanów. Spotkają ją duża krytyka (Instagram)
bErNSWmt

Agnieszka Radwańska przez lata była najlepszą polską tenisistką i cieszyła nas swoją grą na światowych kortach. W pewnym momencie była w ścisłej czołówce rankingu WTA kobiet. Nic dziwnego, że jej ogromną popularność wykorzystywały największe media na świecie.

Jak przypomina Super Express, jedną z najgłośniejszych sesji fotograficznych, w jakich udział wzięła Agnieszka Radwańska, była sesja dla "ESPN Body Issue". Nie wszystkim jednak spodobała się decyzja tenisistki. Krytyczny wobec polskiej zawodniczki był wówczas ksiądz Marek Drzewiecki.

bErNSWmv
Osobiście jest mi bardzo przykro, gdy ktoś deklarujący się po stronie Jezusa, jednocześnie poddaje się mentalności tych, którzy traktują człowieka jak rzecz do oglądania, a nie osobę, dziecko Boże zasługujące na szacunek i miłość, i postępujące w sposób właściwy swojej godności - napisał duchowny na stronie fronda.pl.

Zawiedzeni postawą Radwańskiej byli także jej niektórzy fani. Sama Agnieszka została wówczas wykluczona z grona ambasadorów akcji "Nie wstydzę się Jezusa", do której należał m.in. Robert Lewandowski.

Radwańska na emeryturze. Nie ma nudy

Z powodu różnych kontuzji, Agnieszka Radwańska sportową karierę zakończyła w listopadzie 2018 roku. Kilka lat temu poślubiła Dawida Celta, a w lipcu ubiegłego roku została mamą. Na jej profilach społecznościowych można znaleźć wiele zdjęć z synkiem i mężem.

bErNSWmB
Zobacz także: Leszek Miller: Jarosław Kaczyński nie przegra, bo opozycja pomoże PiS
bErNSWmW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(3)
Pyyyytam
4 miesiące temu
A koledzy po fachu proszę księdza, też są krytykowani przez Kościół, czy dalej ukrywacie pedofilia i zakonnice znęcające się nad sierotami🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬
Majki
4 miesiące temu
Ksiądz krytykuje Agnieszkę za jego zdaniem nieprzyzwoite zdjęcia. A dlaczego nie wypowie się na temat "postępowania" kolegów po fachu.
Zeus
4 miesiące temu
Nigdy nie była znakomitą zawodniczką, co najwyżej przeciętna. Co do urody i figury... Noszenie maseczki jest na plus u niej.
bErNSWmX
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić