aktualizacja 

Ale awantura! Żona posła PiS uderzona przez "Królową życia"

327

Działo się podczas poniedziałkowej konferencji prasowej zapowiadającej galę Clout MMA 4. W głównej roli wystąpiła Marianna Schreiber. W pewnym momencie żona posła PiS została zaatakowana przez Katarzynę "Lalunę" Alexander.

Ale awantura! Żona posła PiS uderzona przez "Królową życia"
"Laluna" uderzyła Mariannę Schreiber (Clout MMA)

O tej konferencji prasowej zrobiło się głośno za sprawą żenującego zachowania Marianny Schreiber. W pewnym momencie poprosiła obecnych na sali o zaśpiewanie "sto lat" dla swojej najbliższej przeciwniczki. Stwierdziła również, że "kto nie wstanie, aby zaśpiewać życzenia dla 'Gohy Magical', ten jest z policji".

Na konferencji prasowej zapowiadającej marcową galę pojawiła się również Katarzyna Alexander, znana z produkcji "Królowe życia". "Laluna" od dwóch lat walczy we freak fightach. Najpierw wręczyła solenizantce urodzinowy tort. Następnie skierowała się w stronę Schreiber.

- Jesteś jedną wielką hipokrytką i zakłamaną babą, która nie boi się hejtu i liczy tylko na to, by się wybić. Nie podjęłaś ze mną rękawicy, bo zarówno ty, jak i twój trener Mirek Okniński wiecie, że rozj*****bym cię w pierwszej minucie. Bierzesz sobie przeciwniczki, które wiesz, że wybiją cię sportowo. Zapraszam cię do face to face, bo ja ci nie odpuszczę. Skoro jesteś za równouprawnieniem kobiet, to pokaż jaja - powiedziała Alexander.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Barcelona ma kolejny wielki talent. Po tym golu komentator aż krzyczał [WIDEO]

Schreiber nie chciała jednak stanąć twarzą w twarz z "Laluną". Ta zaś stwierdziła, że żona posła PiS, Łukasza Schreibera, nie nadaje się do tego świata. Skierowała do niej mocne słowa.

- Zajmij stołek w Sejmie obok swojego męża, robisz mu wstyd i swojej rodzinie. Rozje***aś jego pierwsze małżeństwo, stajesz za ludźmi, którzy odbywają karę więzienia za znęcanie się nad kobietami. To ty jesteś największą patologią we freak fightach - wyznała Alexander.

Schreiber odpowiedziała jej, żeby "na nią nie pluła, bo jeszcze zarazi ją HIV-em". Wówczas "Laluna" uderzyła ją w twarz. W tym momencie do akcji wkroczyła ochrona, która rozdzieliła obie panie. Gdy Alexander opuściła scenę, żona posła PiS jeszcze raz zabrała głos i opowiedziała, dlaczego nie chciała skonfrontować się z "Laluną".

- Razem ze swoim prawnikiem złożyliśmy wniosek o zakaz zbliżania się "Laluny" do mnie. Dlaczego? Bo od 1 stycznia do 19 lutego powstało na mój temat setki InstaStories i innych wypowiedzi z zastraszaniem i pomówieniami mnie przez "Lalunę" - wytłumaczyła.

Zobacz sytuację Schreiber z "Laluną" od 1:36:03 (Ostrzeżenie: wulgarny język)

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: CLOUT MMA 4: I KONFERENCJA | LEXY vs LINKIMASTER, NAJMAN vs MURAN
Autor: RS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić