KW| 

"Aniołki Matusińskiego" w nowym wydaniu. W takiej wersji ich jeszcze nie oglądaliście!

1

"Aniołki Matuńskiego" wystąpiły w klipie promocyjnym mistrzostw świata sztafet, które za rok odbędą się w Chorzowie. Kobiety wystąpiły... w strojach ludowych. Nie zabrakło też śpiewów.

"Aniołki Matusińskiego" w nowym wydaniu. W takiej wersji ich jeszcze nie oglądaliście!

W przyszłym roku w Chorzowie odbędą się mistrzostwa świata sztafet, które będą kwalifikacjami do igrzysk w Tokio. W wielkiej imprezie będą rywalizować sztafety damskie i męskie: 4x100 metrów, 4x 200 metrów, 4x400 metrów, sztafety mieszane na dystansie 400 metrów, a także w biegu przez płotki.

Wyjątkowa promocja turnieju

Organizatorzy postarali się o wyjątkową otoczkę imprezy, która odbędzie się za 200 dni. W spocie promocyjnym wystąpiły m.in. słynne "Aniołki Matusińskiego". W takiej wersji kibice ich jeszcze nie widzieli.


Patrycja Wyciszkiewicz, Iga Baumgart-Witan, Anna Kiełbasińska, Justyna Święty-Ersetic i Małgorzata Hołub-Kowalik zaprezentowały się przed obiektywem aparatu w tradycyjnych śląskich strojach ludowych. Nie zabrakło także śpiewów.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Żużel. Świetne ściganie w Lesznie oraz groźny wypadek Iversena i Woffindena. Zobacz kronikę PGE Ekstraligi
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić