Karol Wasiek| 

Anna Lewandowska była na planie "Top Model". Podsumowała show na Instagramie

16

Anna Lewandowska pochwaliła się nowym zdjęciem na Instagramie. Żona kapitana reprezentacji Polski przy tej okazji przekazała wnioski po wizycie na planie programu "Top Model".

Anna Lewandowska była na planie "Top Model". Podsumowała show na Instagramie
Anna Lewandowska (Instagram)

Ruszyły nagrania do nowej edycji "Top Model". Na planie pojawiła się m.in. Anna Lewandowska. Wszystko wskazuje na to, że żona Roberta będzie oceniała uczestników programu TVN. Na planie prezentowała się kapitalnie. Jej sylwetka robi wrażenie.

Anna Lewandowska i jej wnioski

Lewandowska na swoim koncie na Instagramie podzieliła się swoimi wrażeniami z pobytu na planie programu. Przekazała bardzo ważne słowa w kierunku innych kobiet.

"Od zawsze inspiruje mnie drzemiąca w kobietach siła. Siła, która napędza do stawiania czoła codziennym wyzwaniom, siła która motywuje. To my kobiety kształtujemy nasze "ja", stawiamy sobie wyzwania i każdego dnia kreujemy rzeczywistość swoją i innych" - napisała Lewandowska.

Żona kapitana reprezentacji nie boi się poruszać na swoim Instagramie trudnych tematów społecznych. Próbuje swoimi wypowiedziami przekonać inne kobiety do aktywności fizycznej, co pozytywnie wpływa na stan zdrowia i rozwój osobisty.

"Jestem mamą, żoną, przyjaciółką. Bądźmy dla siebie wsparciem" - zaapelowała Lewandowska.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Żużel. PGE Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi 2020
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić