Anna Lewandowska zachwycona swoim mężem. Co takiego zrobił tym razem?

57

Robert Lewandowski znów jest na ustach całego świata. Po zwycięstwie w Klubowych Mistrzostwach, w kierunku "Lewego" płyną same pochwały. Także od jego żony Anny.

Anna Lewandowska zachwycona swoim mężem. Co takiego zrobił tym razem?
Anna Lewandowska zachwycona swoim mężem. Doceniła go w sieci. (Instagram)

Robert Lewandowski miał w czwartek już ważny dzień. Klubowe Mistrzostwo Świata 2020 to już 23. trofeum w karierze napastnika Bayernu. "Lewy" jest najbardziej utytułowanym polskim piłkarzem w historii, zarówno pod względem sukcesów drużynowych, jak i indywidualnych.

O sukcesie Bayernu i Lewego mówi cały piłkarski świat. Pod wrażeniem polskiego napastnika są zachodni dziennikarze, a w mediach społecznościowych płyną do niego gratulacje z każdego zakątka na ziemi. Także od swojej żony Anny.

Lewandowska opublikowała na swoim InstaStories zdjęcie Roberta Lewandowskiego, który w jednej ręce ma trofeum za wygraną w Klubowych Mistrzostwach Świata, a w drugiej statuetkę za MVP turnieju. Do fotografii kapitana reprezentacji Polski dołączyła także serce.

Anna i Robert Lewandowscy. Związek idealny

Anna i Robert Lewandowscy tworzą jedną z najgłośniejszych par w show-biznesie. Robert jest obecnie najlepszym napastnikiem na świecie, ale także jego żona mocno spełnia się zawodowo. Jest byłą zawodniczką karate, medalistką mistrzostw świata, Europy i Polski. Obecnie jest trenerką fitness i instruktorką żywienia.

Para razem wychowuje dwójkę dzieci. Przed pandemią koronawirsa Anna i Klara Lewandowskie były etatowymi gośćmi na meczach Bayernu Monachium. Rok temu na świat przyszła ich druga córka - Laura.

Zobacz także: Jak prawidłowo kichać?
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić