"Antyseksowe" łóżka na igrzyskach. Nietypowy test olimpijczyka

160

Tekturowe łóżka w wiosce olimpijskiej wywołały lawinę komentarzy w sieci. Zamysł organizatorów był taki, aby wykonać je z ekologicznych tworzyw. Internauci podchwycili temat i nazwali je z kolei "antyseksowymi". Czy rzeczywiście łóżka są tak słabej jakości postanowił sprawdzić jeden z olimpijczyków. Wideo z jego testu stało się hitem.

"Antyseksowe" łóżka na igrzyskach. Nietypowy test olimpijczyka
Olimpijczyk wykonał test łóżka w Tokio (Twitter.com)

Organizacja igrzysk w Tokio wzbudza kontrowersje. Japończycy sprzeciwiają się przeprowadzeniu tej imprezy w dobie pandemii koronawirusa, zawodnicy natomiast skarżą się na warunki, jakie panują w wiosce olimpijskiej.

Poruszenie wywołały łóżka, które wykonano... z tektury. Organizatorzy chcieli, aby były ekologiczne. Sportowcy mają obawy, czy tak wykonane meble zdołają wytrzymać ich ciężar. Jeden z nich zapowiedział nawet, że zacznie ćwiczyć spanie na podłodze.

Łóżka w wiosce olimpijskiej będą wykonane z tektury, co ma na celu zabicie intymności wśród sportowców. Łóżka będą w stanie wytrzymać ciężar pojedynczej osoby, aby uniknąć sytuacji pozasportowych - pisał na Twitterze amerykański lekkoatleta Paul Kipkemoi Chelimo.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Nietypowy test olimpijczyka. Sprawdzał wytrzymałość łóżka

Hitem internetu stało się nagranie, jakie zamieścił Rhys McClenaghan startujący w gimnastyce. Trzykrotny medalista mistrzostw świata pokazał jak... skacze na łóżku w swoim pokoju.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Mebel wytrzymał, więc sportowcy mogą odetchnąć z ulgą. Japończycy z kolei zapewniają, że łóżka wytrzymają obciążenie do 200 kg.

Seks zawsze jest problemem w wiosce olimpijskiej. Na igrzyskach sportowcy są u szczytu sprawności fizycznej. Po zakończeniu zawodów chcą wyrzucić z siebie energię. Impreza odbywa się jedna za drugą, często w grę wchodzi alkohol - tłumaczyła w rozmowie z "Bildem" Susen Tiedkte, skoczkini w dal.
Zobacz także: #dziejesiewsporcie: Mamed Chalidow nie przestaje zaskakiwać swoich fanów
Autor: KOZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić