Arkadiusz Tańcula nie wystąpi na Fame MMA 17. Miał wypadek!

3

Podczas zbliżającej się gali Fame MMA 17 Arkadiusz Tańcula miał zmierzyć się w walce o pas mistrzowski z Maksymilianem Wiewiórką. Do tego starcia ostatecznie nie dojdzie, bowiem Tańcula doznał kontuzji. Dziennikarze "Super Expressu" ujawnili, co się stało. Przekazali koszmarne informacje.

Arkadiusz Tańcula nie wystąpi na Fame MMA 17. Miał wypadek!
Arkadiusz Tańcula doznał kontuzji (Instagram)

Dla Arkadiusza Tańculi miał to być powrót do oktagonu po blisko pół roku. 26 sierpnia 2022 podczas gali Fame MMA 15 stoczył nie jeden, a aż dwa pojedynki. Najpierw pokonał Mateusza Murańskiego w trzeciej rundzie, a potem przystąpił jeszcze do kolejnego starcia z Jackiem Murańskim. Jego również pokonał, choć decyzją sędziów.

Podczas nadchodzącej gali czekała go walka o pas mistrzowski. Zmierzyć miał się z Maksymilianem Wiewiórką. Kibice będą musieli jednak nieco uzbroić się w cierpliwość. Z powodu kontuzji Tańculi pojedynek przeniesiono na galę Fame MMA 18.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: co za widok! Messi i spółka na budowie

Walka wieczoru przełożona. To stało się Tańculi

Okazuje się, że kontuzji nie doznał podczas treningu, a... w trakcie kręcenia teledysku. Popełnił błąd, gdy jechał na quadzie. Okazał się niezwykle kosztowny.

Chciałem na tym quadzie zrobić sobie kółeczko, obrócić się po prostu o 360 stopni, ale zapomniałem przełączyć na tył napęd, a byłem 4x4. Skręciłem koła na maksa, dodałem gazu, no i co się stało? Quad się przewrócił na bok i zmiażdżył mi nogę - przekazał Tańcula, cytowany przez "Super Express".

Gala Fame MMA 17 odbędzie się 3 lutego o godz. 19:30 w krakowskiej Tauron Arenie. Wśród uczestników znaleźli się m.in. Wiktoria Jaroniewska, Robert Karaś, Paweł Jóźwiak, Sebastian Fabijański czy Amadeusz Roślik. Maksymilian Wiewiórka zamiast z Arkadiuszem Tańculą, zmierzy się z Alanem Kwiecińskim. Transmisja tradycyjnie dostępna będzie wyłącznie w systemie pay-per-view, za pośrednictwem platformy famemma.tv. Cena waha się od 34,99 do 39,99 złotych.

Autor: KOZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić