Artur Babicz| 

Burneika wybuchł! Wściekły "Hardkorowy Koksu" na konferencji High League

8

Ostatnia część konferencji przed galą High League miała dość nieoczekiwany przebieg. W pewnym momencie na scenie znalazł się Paweł Tyburski, który domagał się walki z Alberto. Próba wymuszenia konfrontacji nie spodobała się Robertowi Burneice. "Hardkorowy Koksu" wściekł się i sam wyprosił influencera.

Burneika wybuchł! Wściekły "Hardkorowy Koksu" na konferencji High League
Robert Burneika wyjaśnia Pawła Tyburskiego na konferencji "High League" (YouTube)

Na konferencji przed galą High League 3 działo się naprawdę sporo. Wystarczy wspomnieć o bójce z udziałem Denisa Załęckiego i jego ojca, którzy rzucili się w publiczność. Więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ. To jednak dopiero początek "dymów"!

Widzowie nie mogli narzekać na nudę również podczas ostatniej części konferencji. Wzięli w niej udział uczestnicy walki wieczoru - Alberto i Marcin Dubiel, a także zawodnicy z co-main eventu - Robert "Hardkorowy Koksu" Burneika oraz Robert "Robur" Orzechowski.

Gwiazda "Love Island" rozwścieczyła Roberta Burneikę

Do pewnego momentu wszystko odbywało się w kulturalnej atmosferze. Nie trwało to jednak długo. Z publiczności obraźliwe teksty pod adresem rapera Alberto zaczął wykrzykiwać Paweł Tyburski.

Influencer, znany z udziału w programie "Love Island", wyraźnie domagał się wali z muzykiem. W pewnym momencie pojawił się nawet na scenie. To rozjuszyło "Hardkorowego Koksa".

To nasza część konferencji, a nie się wpie*****sz - krzyczał do Tyburskiego zdenerwowany Robert Burneika.
Chcesz zrobić sobie na nas tylko "fame" - dodał "Hardkorowy Koksu", który mógł liczyć na wsparcie publiczności.

Burneika uczył szacunku

To nie spodobało się Tyburskiemu, który od razu doskoczył do "Hardkorowego Koksa". Odpowiedź na jego zapędy była już bardzo grzeczna.

Trochę szacunku dla tych zawodników, którzy tutaj siedzą - zakończył Burneika.

Ostatecznie Malik Montana przekonał Pawła Tyburskiego, aby zszedł ze sceny. W ten sposób udało się dokończyć konferencję. Gala High League 3 odbędzie się 4 czerwca w trójmiejskiej Ergo Arenie.

Zobacz także: Obejrzyj także: Gracz Barcelony zachował się jak Ronaldo
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić