Była 21:37. Realizator był w szoku po tym, co zobaczył w Polsce

7

W Polsce odbył się drugi w historii turniej Professional Darts Corporation. W dniach 14-15 czerwca najlepsi zawodnicy na świecie rywalizowali w gliwickiej PreZero Arenie. W trakcie rywalizacji doszło do zaskakujących scen dla realizatora, które miały miejsce o godzinie 21:37 z uwagi na polskich kibiców.

Była 21:37. Realizator był w szoku po tym, co zobaczył w Polsce
Na zdjęciu: polscy kibice (Twitter)

Professional Darts Corporation to najbardziej prestiżowa organizacja darterska na świecie. Dopiero w lipcu 2023 roku po raz pierwszy postanowiła zorganizować w naszym kraju turniej z serii World Series of Darts.

Impreza okazała się wielkim sukcesem, ponieważ na warszawskim Torwarze zjawiło się mnóstwo kibiców. Ci mogli śledzić zarówno poczynania najlepszych zawodników na świecie, jak i darterów z Polski, których nie brakuje.

Atmosfera na trybunach była naprawdę gorąca i nic dziwnego, że w kolejnym roku impreza ponownie zagościła do naszego kraju. Tym razem odbyła się w gliwickiej PreZero Arenie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Sonda WP z kibicami w Hamburgu. Polacy jednogłośnie o naszej reprezentacji

W dniach 14-15 czerwca w turnieju Superbet Poland Darts Masters rywalizowali najlepsi zawodnicy świata, a także Polacy na czele z Krzysztofem Ratajskim. Jednak żaden z Biało-Czerwonych nie wygrał meczu.

W piątek (14.06) podczas meczu Anglika Luke'a Littlera z Czechem Adamem Gawlasem doszło do sceny, która zaskoczyła realizatora. W trakcie rywalizacji kibice odśpiewali bowiem popularną pieśń pt. "Barka". To właśnie ją uwielbiał śp. Jan Paweł II, którego pamięć uczczono o godzinie 21:37. Właśnie o tej porze 2 kwietnia 2005 roku polski papież zmarł.

"Jest moc w Gliwicach na Darcie. Polscy kibice o 21.37... sprawili, że realizator zaczął pokazywać też ich" - brzmi wpis, który wraz z nagraniem pojawił się na oficjalnym profilu Viaplay na portalu X.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: JFO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić