VDB| 

Były reprezentant Polski ma sobowtóra? Zabawny wpis znanego piłkarza

1

Euro 2020 każdego dnia zaskakuje. Tym razem były piłkarz, a obecnie komentator Kamil Kosowski odnalazł swojego sobowtóra na trybunach meczu Szwajcaria - Turcja. Z tej okazji zamieścił zabawny wpis na Twitterze. Fani są zachwyceni.

Były reprezentant Polski ma sobowtóra? Zabawny wpis znanego piłkarza
Kamil Kosowski i Rafał Wolski (Instagram.com)

Kamil Kosowski w czasach sportowej kariery był jednym z najlepszych skrzydłowych w Polsce. Od zawsze, oprócz formy sportowej na boisku, zachwycał elokwencją, dlatego nikogo nie dziwiło, że chwilę po tym, jak zawiesił buty na kołku, został dziennikarzem sportowym.

Obecnie Kamil Kosowski jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarzy sportowych. Razem z Rafałem Wolskim komentuje mecze Euro 2020 w TVP Sport. To ten duet słyszeliśmy podczas spotkania Szwajcarii z Turcją. Internautów szczególnie rozbawiło jednak to, co wydarzyło się przed potyczką.

Wszystko za sprawą sobowtóra, którego Kosowski znalazł na trybunach wśród tureckich fanów. Dziennikarz znalazł jego zdjęcie i udostępnił je na Twitterze, a na górze zamieścił zabawny podpis.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
"Szybciutko rozbujam turecki młyn w Baku i lecę na koment z R. Wolskim" - podpisał zdjęcie Kamil Kosowski.

Przyglądając się obecnemu wyglądowi Kamila Kosowskiego, trudno nie znaleźć podobieństwa do tureckiego kibica. Nic więc dziwnego, że wpis byłego piłkarza spotkał się z ogromnym zainteresowaniem kibiców.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Od razu pomyślałem, że to Kamil Kosowski.
Sklonowany
Już miałem Pana oznaczać po tym zdjęciem - to tylko przykłady komentarzy, które pojawiły się pod wpisem byłego piłkarza.

Jak widać, Euro 2020 codziennie przynosi jakieś niespodzianki. I nie chodzi o te na polu sportowym, jak m.in. remis Polski z Hiszpanią.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: Polska Miss Euro z odkrytym dekoltem na skakance. Fani zachwyceni nagraniem
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić