Były trener Pudzianowskiego nazwany klaunem. Ostre słowa

0
Podziel się:

Mirosław Okniński to jedna z barwniejszych postaci świata sportów walki. Trener znany jest ze swoich nietuzinkowych wypowiedzi i niekonwencjonalnego podejścia do zawodników - potrafi ich chociażby... spoliczkować w trakcie przerwy pomiędzy rundami. Jego styl bycia nie podoba się jednak wielu innym szkoleniowcom.

Były trener Pudzianowskiego nazwany klaunem. Ostre słowa
Były trener Pudzianowskiego nazwany klaunem. Ostre słowa (Instagram)

Mirosław Okniński to postać nietuzinkowa. Szkoleniowiec MMA słynie z mocnego charakteru i kontrowersyjnych wypowiedzi. Albo się go kocha, albo nienawidzi, nie ma innej opcji.

O Oknińskim głośno było pod koniec 2022 roku. Podczas jednej z przerw podczas hali Prime Show MMA, chciał jeszcze bardziej zmotywować i pobudzić syna, dlatego kilka razy uderzył go po twarzy.

Dla wielu osób jego zachowanie było skandaliczne, choć to nie nowość dla Oknińskiego, który w ten sposób motywował też innych zawodników do walki.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: co za trening Polaków! "Dziewczyny się za mną uganiają"

Nie wszystkim podobają się metody pracy i wypowiedzi Oknińskiego. Ich przeciwnikiem jest choćby Przemysław Szyszka, trener MMA w warszawskim klubie "Uniq Fight Club".

Mirek Okniński to jest atencjusz, który szuka atencji w taki sposób, że atakuje kluby, którym dobrze idzie i takie, które tak jak my mają dużo freaków i ta rozpoznawalność jest bardzo duża. Warto zaatakować taki klub, bo wtedy podbija sobie wyświetlenia, by ogłaszać tych swoich sponsorów. Ja jestem zażenowany jego postawą - powiedział Szyszka w rozmowie z reporterem Filipem Lewandowskim.

Jest zły na Oknińskiego

Szyszka przyznał także, iż szanował Oknińskiego za jego wkład w polskie MMA, jednak teraz uważa go za klauna. Jest również wściekły na trenera za to, że krytykuje jego podopiecznych: Marcina Dubiela czy braci Tyburskich.

Ja jako trener nie mówię nic o jego zawodnikach, nie wypowiadam się o nim. Jakie mam zdanie, to jest moje zdanie i nie chodzę i nie szukam atencji w tym, że obrażam Mirka Oknińskiego - dodał.
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić