Chce powrotu słonecznego lata. Zamieściła w sieci wymowne zdjęcie

7

Zimowa aura sprawia, że wielu ludzi nie może się już doczekać pięknej pogody. Do wspomnień z gorącego lata postanowiła powrócić na swoim profilu na Instagramie partnerka Artura Szpilki, Kamila Wybrańczyk.

Chce powrotu słonecznego lata. Zamieściła w sieci wymowne zdjęcie
Kamila Wybrańczyk (Instagram, kamiszkolandia)

Kamila Wybrańczyk to polska celebrytka, która próbuje swoich sił jako piosenkarka i zawodniczka sportów walki. Jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, w których chętnie dzieli się urywkami ze swojego życia.

W niedzielę partnerka życiowa Artura Szpilki zamieściła kolejne, wymowne zdjęcie na swoim profilu na Instagramie, który śledzi ponad 347 tys. ludzi. Tym razem 37-latka postanowiła wrócić wspomnieniami do pięknej letniej pogody.

Na zamieszczonej fotografii z przeszłości widać, jak Wybrańczyk stara się korzystać z ciepłej aury. Pozuje na niej w kolorowym bikini i wyraźnie cieszy się kolejnymi promykami słońca.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Rzadki widok. Messi wszedł do sklepu i się zaczęło [WIDEO]

To zdjęcie podpisała wymownymi hashtagami oraz emotikonami. Nie ulega wątpliwości, że celebrytka po prostu chce, aby jak najszybciej powróciła słoneczna pogoda, która wszystkim kojarzy się z letnią porą roku.

Na fotografię Wybrańczyk szybko zareagowali internauci. Oni również chcą, aby powróciła słoneczna pogoda. "Ja też pragnę słońca", "Zdecydowanie! Lato!", "Zimo akysz" - to tylko niektóre z licznych komentarzy.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: RS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić