o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
SZŁ
|

"Hańba". Skandal na pogrzebie Diego Maradony. Poszła z tym do telewizji

42
Podziel się

Podczas wywiadu telewizyjnego zalała się łzami. - Nie wiem dlaczego oni mi to zrobili. Chciałam się z nim tylko pożegnać. To hańba - powiedziała zdenerwowana Rocio Oliva, była kochanka Diego Maradony.

"Hańba". Skandal na pogrzebie Diego Maradony. Poszła z tym do telewizji
Rocio Oliva (Getty Images)
bDzpkaGJ

Od środy piłkarski świat jest w żałobie. Na skutek ostrej niewydolności serca zmarł Diego Maradona, legenda futbolu, jeden z najlepszych piłkarzy w historii. Miał 60 lat. Zmarł w swoim domu w Argentynie.

Krótko po informacji o śmierci Maradony prezydent kraju ogłosił trzydniową żałobę. Od czwartku od godziny 6:00 rano, przez 10 godzin, setki tysięcy Argentyńczyków składało hołd swojemu bohaterowi. Trumna z ciałem Maradony została wystawiona w Pałacu Prezydenckim.

bDzpkaGL

Blisko trumny czuwała rodzina piłkarza i jego przyjaciele. Doszło jednak do zgrzytu, o którym mediom opowiedziała Rocio Oliva, była kochanka Maradony.

Nie wiem dlaczego mi to zrobili. Chciałam się tylko pożegnać z Diego. Byłam jego ostatnią partnerką. Mam takie samo prawo pożegnać się z nim jak każda inna osoba z jego rodziny czy przyjaciół - powiedziała w wywiadzie telewizyjnym, a jej słowa cytuje angielski "The Sun".

Rocio Olivy blisko trumny Maradony nie wpuściła była żona legendy futbolu Claudia Villafane, z którą Diego rozstał się w 2003 roku po 20 latach małżeństwa. Z kolei Oliva była ostatnią, przynajmniej oficjalnie, partnerką Argentyńczyka. Byli ze sobą 6 lat, rozstali się w 2018 roku.

bDzpkaGR
Był dla mnie najważniejszym mężczyzną w życiu. Bardzo się kochaliśmy i wspaniale wspominam czas spędzonym z nim. Miał ogromne serce i bardzo kochał życie i mnie. To wypełniało moją duszę. Bóg zobaczył jak mnie potraktowali w czwartek i na pewno im za to zapłaci - dodała Oliva.

Ostatecznie Rocio Oliva hołd Maradonie mogła złożyć tylko tak jak kibice, czyli kilkadziesiąt metrów od trumny w Pałacu Prezydenckim.

bDzpkaGS
Zobacz także: "Klatka po klatce". "Huśtawki nastrojów, niepewność". Trudne przygotowania Polaka do gali ACA 114
bDzpkaHm
KOMENTARZE
(42)
Michał
2 miesiące temu
Ona ładna a on bogaty :) Jakie to proste.Kobieta kocha portfel...
Sara
2 miesiące temu
Może i był genialnym piłkarzem ale zgubiły go narkotyki
haha
2 miesiące temu
Czy wyście powariowali? Zwykły kopacz piłki, ze wszystkimi nałogami, a oni robią żałobę narodową, cały kraj stoi w kolejce do trumny jak na Kremlu do Lenina... pewnie o2 usunie ten wpis, czekam...
bDzpkaHn
ToNieHejt
2 miesiące temu
Bohater bo kopał piłkę?
jamci
2 miesiące temu
a co na to inne jego kochanki
Najnowsze komentarze (42)
Pucio Mucio
2 miesiące temu
Co za poruszenie,cała Ameryka Południowa kopie piłkę,pewnie słynnemu Pele już zbudowali Mausoleum a u nas kaczki chowane są w podziemiach Zamku,co kraj to obyczaj.
Niewiara
2 miesiące temu
Biedny Maradona. Był samotny. Na tacy przynosili narkotyki. Teraz bohater. Młoda partnerka nie wierze że z miłości
Kibic
2 miesiące temu
Tragiczna postać ale dobry piłkarz wiec bohaterem Argentyny na co sobie zasłużył ,szkoda tylko ze popadł w nalug narkotykowy . no to juz historia
No nie....
2 miesiące temu
Ta pani powinna być skromniejsza. Żałoba nie polega na przepychaniu się do trumny.
Luki
2 miesiące temu
Śliczną kobietka.
grafi72
2 miesiące temu
Maradona był wielkim piłkarzem, co do tego chyba nikt nie ma żadnych wątpliwości i mieć nie powinien. Lata 80-te i początek 90-tych to w piłce nożnej Epoka Maradony. Jeśli chodzi o jego życie prywatne to po latach bardzo żałował swoich błędów i w końcu wyszedł z nałogu. Należy oddać mu hołd i o nim pamiętać.
kmm
2 miesiące temu
Pamiętacie Ręke Boga,którą w Meksyku strzelił gola Anglikom?Zawodnik grający Fair Play👎👎👎
.. jak
2 miesiące temu
Podniesie dla Polski Lewandowski puchar Europy czy Puchar Świata jak Maradona ___ to kochanek może mieć 3 tysiące ,, i tak byśmy go nosili na ramionach po Poznaniu ..
bDzpkaHf
Paul
2 miesiące temu
Dlaczego Polacy sie wypowiadaja na temat Maradony, o takim zawodniku to wy tylko mozecie marzyc. Dla Argentynczykow jest bochaterem, bo durzo dla nich zrobil i dla Argentyny. Argentyna jest legenda w pilce noznej, a Polska posmiewiskiem.
xvnx0
2 miesiące temu
Nie wiem jak to wytłumaczyć, ale ja już 20 lat temu wiedziałem, że on długo nie pożyje - jakoś niby biegał, niby miewał sukcesy, ale był dziwnie ociężały i gruby...
Markafe
2 miesiące temu
Wycyckała Diego z ostatniej kasy bo raczej nie dla urody z nim była , zresztą widać było jak się stoczył w ostatnich latach ...Jak by każda kochanka miała dostęp do trumny na cmentarzu to u co niektórych piłkarzy były by tłumy że ho ho ...
Wielki
2 miesiące temu
to był piłkarz i człowiek zapewne kochanek miał 1000 ...U nas wielu ma kochanki,, i co z tego i co komu do tego ..
Ahhr
2 miesiące temu
Czekaj czekaj to była kochanką czy partnerką? Z żoną rozstał się 2003, z nią był 6 lat do 2018 hmmm daty się nie zgadzają( dla mnie kochanka to jak facet ma żonę) więc chyba partnerką. Czy bez ślubu to teraz kochanki są same.....
irek
2 miesiące temu
ja nie trzymałem żałoby po ś. pamięci Jp2 , a mam trzymać żałobę po Maradonie ? , śmiech na sali .
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić