Chwile grozy na stoku. Zawodniczka wjechała w operatora kamery

4

Magdalena Egger będzie chciała jak najszybciej zapomnieć o tym, co w sobotę 19 listopada przydarzyło się jej w alpejskim Pucharze Świata. Ucierpiała nie tylko ona, ale również... operator kamery.

Chwile grozy na stoku. Zawodniczka wjechała w operatora kamery
Ten upadek mógł skończyć się znacznie gorzej (Twitter)

Alpejski Puchar Świata kobiet w końcu wystartował. Zawodniczkom długo nie sprzyjały warunki, a kolejne zawody musiały być odwoływane. W końcu jednak pierwsze z nich doszły do skutku. Slalom w fińskim Levi wygrała Amerykanka Mikaela Shiffrin.

Aż 15 zawodniczek - z 75 startujących - nie było w stanie ukończyć pierwszego przejazdu. W tym gronie znalazła się reprezentantka Austrii Magdalena Egger. Poślizgnęła się już po kilku sekundach przejazdu. Później przejechała jeszcze kilkanaście metrów w pozycji leżącej i... potrąciła operatora kamery.

I teraz widzimy, jak tam jest stromo. Przewróciła nam kamerzystę. To pokazuje, jaka tam jest ściana, z którą muszą mierzyć się zawodniczki. Nie ma miejsca na błąd - mówili komentatorzy Eurosportu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo...

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: Radwańska pokazała zdjęcie w bikini. Fanki jej zazdroszczą

Na szczęście ani zawodniczce, ani operatorowi, nic poważnego się nie stało. Z pewnością to zdarzenie dla obu stron mogło zakończyć się znacznie gorzej. Warto dodać, że przejazdu nie ukończyła też jedyna Polka w stawce - Magdalena Łuczak.

Wspomniana Egger jest typowana na wschodzącą gwiazdkę narciarstwa alpejskiego. Austriaczka ma dopiero 21 lat i stopniowo wchodzi na najwyższy poziom. Na koncie już ma jednak mnóstwo medali mistrzostw świata juniorów, w tym aż sześć złotych.

W niedzielę 20 listopada w Levi odbędą się kolejne zawody alpejskiego Pucharu Świata kobiet. Austriaczka będzie miała więc szansę na szybką rehabilitację po kompletnie nieudanym występie w sobotę. Może się jednak okazać, że pogoda znów odegra znaczącą rolę.

Zobacz pechowy przejazd Magdaleny Egger...

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: PSW
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić