Wróć na
KW
|

Conor McGregor aresztowany. Wstrząsające informacje wychodzą na jaw

68
Podziel się

Conor McGregor został oskarżony o napaść seksualną w barze na Korsyce. Gwiazdor UFC trafił do aresztu na 48 godzin. Angielskie media donoszą o nowych informacjach w sprawie jego zatrzymania.

Conor McGregor aresztowany. Wstrząsające informacje wychodzą na jaw
(Roger Kisby)
bDaoGsGd

Conor McGregor ma duże problemy po tym, jak został zatrzymany przez policję na Korsyce. Sportowiec został przesłuchany w sprawie domniemanego przestępstwa na tle seksualnym. 32-letni gwiazdor UFC zaprzeczył zarzutom, które pojawiły się w skardze z 10 września, i po 48 godzinach został wypuszczony na wolność.

Nowe informacje ws. jego zatrzymania

bDaoGsGf

Tabloid "The Sun" ujawnił nowe informacje ws. zajść na Korsyce. Co prawda McGregor został zwolniony bez postawienia zarzutów, ale sprawa karna nadal się toczy i sportowiec może zostać wezwany do sądu jeszcze w tym tygodniu.

McGregor miał pokazywać swoje intymne części ciała zszokowanej mężatce, gdy ta szła do toalety w barze - informuje angielska prasa.

Z kolei kanał "France 3 Corse" zdradził, że rozmawiał z przyjacielem domniemanej ofiary. Potwierdza wersję podawaną przez "The Sun".

McGregor w towarzystwie swoich ochroniarzy miał pokazywać swoje intymne części ciała młodej kobiecie bez jej zgody, gdy szła do toalety. Wydarzenie mocno wstrząsnęło kobietą, która była na wakacjach w z mężem - czytamy w raporcie.
bDaoGsGl

Francuskie źródło podało jednocześnie, że nie ma informacji, czy McGregor zaatakował fizycznie kobietę, która nie została jeszcze zidentyfikowana. Możliwe też, że cały incydent został sfilmowany. Miało to miejsce w bardzo ruchliwym miejscu, gdzie wszędzie znajdują się kamery.

Skarga z zarzutem napaści seksualnej pojawiła się raptem miesiąc po zaręczynach McGregora z matką jego dwójki dzieci, Dee Devlin. Oboje wybrali się w podróż po Morzu Śródziemnym. Sielanka została zakłócona przez wydarzenia w barze na Korsyce.

bDaoGsGm

Żużel. PGE Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi 2020

bDaoGsGG
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(68)
luks
2 tyg. temu
A lekarze i inżynierowie z Afryki za dopuszczanie się cielesnych przestępstw są klasyfikowani jako incydent i niska szkodliwość czynu. Dokąd zmierzasz świecie.
MIX
2 tyg. temu
Jaja ma jak kazdy..i juz nie sa intymne skoro je upublicznił.. i teraz wyskoczy z kasiory!!i bardzo dobrze!!!!!!
aleJAJA
2 tyg. temu
Mężatka zszokowana jest że zobaczyła nagiego faceta...Normalnie też bym był zszokowany i nie mógł bym do siebie dojsć ...jako facet ...gdy rozebrała by sie przede mmną...inna kobieta... Margot - wtedy obawiam się ze nie tylko zglosiłbym to na Policje ale też potrzebował długotrwałej opieki psychologicznej.
bDaoGsGH
onex
2 tyg. temu
Ja tam nie byłabym zszokowana:):)
...
2 tyg. temu
Kondon Maggregor.
Najnowsze komentarze (68)
Mężatka
2 tyg. temu
Miał za krótkiego.
nio
2 tyg. temu
sypnie trochę szmalu sędziom i sprawa przycichnie.Tacy są nietykalni
lulu
2 tyg. temu
Nie rozumiem nigdy nie widziała jaj swojego męża stąd ten szok.
Zawleczka
2 tyg. temu
Panna chce kase po prostu. Chętnie by się z nim zabawiła, jesli by jej pokazał kasę zamuast przyrodzenia.
Luu
2 tyg. temu
Okej. Czyli mam rozumieć że Conor pokazał NIEZIDENTYFIKOWANEJ ( dla prasy czy ogolnie? ) mężatce, która była tak przerażona, wstrząśnięta, oszołomiona że musiała to zgłosić akurat na wyjeździe zaraz po zaręczynach... Hmm M.G jest kontrowersyjny ale ktoś moim skromnym zdaniem chcę tu zarobić, zaistnieć w mediach ;-)
Janusz
2 tyg. temu
Epatuje nagością. To karalne.
Zeb mek kejn
2 tyg. temu
Kobieta była zszokowana idąc do toalety,więc McGregor postanowił ją odszokować pokazując Wacława. Z "artykułu" nie wynika czy przeszedł jej szok,ale nie została zidentyfikowana więc było grubo. Przyjaciel jedynie wiedział o co chodzi i wygadał pismakom ale oni dalej palą głupa i czekają na zapis wideo z tego ruchliwego miejsca przed kiblem...
ddd
2 tyg. temu
Bo nigdy wcześnie tego nie widziała
bDaoGsGz
Taric
2 tyg. temu
Ezrealu, chcesz zobaczyć moje klejnoty?
Iks
2 tyg. temu
Jakby nie mial mamony to by nikt z oskarzeniami nie wystepowal. Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniadze.
Bidon
2 tyg. temu
To ten koleś potrzebuje ochroniarzy?? Słaby jest.... Całe szczęście, że ta kobieta nie przywaliła mu torebką lub nie psiknęła gazem....
To z kim ona
2 tyg. temu
była mężatką?
$#$#$#@
2 tyg. temu
nie rozumiem, dlaczego trafił do aresztu, przecież wiele lewicowych grup chce aby był sex wszędzie, o każdej porze i z kimkolwiek
Rafael
2 tyg. temu
Jak to można robić. Pokazywać parowkę przy kolegach.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić