Córka Adama Małysza odpowiadała internautom. Padły pytania o ciążę i alkohol!

64

Karolina Małysz postanowiła wziąć ostatnio udział w zabawie na Instagramie. Córka jednego z najlepszych skoczków narciarskich w historii odpowiadała na pytania zadawane przez internautów. Zdradziła nieco planów na przyszłość.

Córka Adama Małysza odpowiadała internautom. Padły pytania o ciążę i alkohol!
Karolina Małysz (Instagram)

Jedyna córka Adama i Izabeli Małyszów nie jest aktywna w mediach. Rzadko się udziela, w sieci można znaleźć zaledwie kilka wywiadów z nią.

Ostatnio Karolina Małysz zdradziła nieco szczegółów ze swojego życia prywatnego. Wzięła udział w zabawie "czy to prawda, że...". Na Instagramie odpowiadała na pytania nadsyłane przez internautów. Ich ciekawość była całkiem spora. Padło m.in. pytanie o ciążę.

Bardzo lubię dzieci! Ale sama nie czuję się jeszcze gotowa, by mieć swoje - pisała Karolina Małysz.

Pytano także o jej związek. Przypomnijmy, że Małysz jest zaręczona z Kamilem Czyżem. Parą są od siedmiu lat, planują także ślub - ma być, jak mówiła Karolina Małysz, w stylu glamour, ale z akcentami góralskimi.

Karolina Małysz na skoczni? Córka mistrza odpowiada

Małysz odpowiedziała na pytanie, czy planowała uprawiać skoki narciarskie. Wyjaśniła, że nie, ale obecnie nieco żałuje tej decyzji, gdy widzi, jak rozwijają się skoki kobiet.

Ostatnio w mediach pojawiły się informacje, że 24-latka bawiła się na mocno zakrapianej imprezie. Wykorzystała okazję, aby odnieść się do tych doniesień.

Nie wiem, czy po jednym drinku nie powinnam iść na odwyk. Wypiłam jednego drinka, a zresztą, chyba mam prawo? Było to na spotkaniu z najbliższymi przyjaciółmi. Z zachowaniem reżimu sanitarnego - wyjaśniła.
Zobacz także: #dziejesiewsporcie: biceps nie może spaść poniżej 60 cm! Burneika pokazał, jak go "pompuje"
Autor: KOZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić