Córka Małysza o relacjach z ojcem. "Bywają kłótnie"

86

Karolina jest oczkiem w głowie Izabeli i Adama Małyszów. Córka byłego skoczka narciarskiego odpowiedziała wprost, że ich relacje nie zawsze są idealne.

Córka Małysza o relacjach z ojcem. "Bywają kłótnie"
Karolina Małysz szczerze o relacjach z ojcem. Cała prawda wyszła na jaw (Instagram, Instagram)

Karolina Małysz staje się coraz popularniejsza w Polsce. Wszystko za sprawą Instagrama, w którym często publikuje relacje ze swojego codziennego życia. 23-latka nie unika trudnych spraw, o czym przekonaliśmy się już kilka dni temu, gdy odpowiadała na pytania zadawane przez internautów. Mówiła o ćwiczeniach w trakcie pandemii czy... alkoholu.

Teraz córka byłego skoczka narciarskiego opowiedziała o relacjach z rodzicami. Karolina jest oczkiem w głowie Adama, jednak to nie oznacza, że w ich życiu zawsze panuje sielankowa atmosfera. Bywają gorsze dni, o których 23-latka nie boi się mówić.

Oczywiście, że bywają kłótnie, ale na szczęście nie trwają one długo. To wygląda jak każdej innej rodzinie - podkreśliła na Instagramie.

Kiedy ślub Karoliny Małysz?

Małysz jest zaręczona z Kamilem Czyżem, który w przeszłości jeździł w wyścigach motocyklowych enduro i na quadach. Parą są od siedmiu lat, planują także ślub. Młodzi z większym weselem muszą jednak poczekać, aby zakończy się pandemia koronawirusa.

Młodzi sami zdecydują, czy będzie weselisko góralskie, czy miejskie - tłumaczył Adam Małysz w rozmowie z "Super Expresem".
Zobacz także: Boks. Głowacki - Okolie. Szpilka wierzy w Głowackiego. "Jest w sztosie"
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić