KW| 

Cristiano Ronaldo znów może mieć gigantyczne problemy! Stara sprawa wraca na wokandę

9

Fatalne wieści dla Cristiano Ronaldo. Były gracz Realu Madryt będzie musiał stanąć przed sądem po tym jak, sąd w Las Vegas rozstrzygnął na korzyść Kathryn Mayorgi. Kobieta oskarża piłkarza o gwałt, do którego miało dojść w 2009 roku.

Cristiano Ronaldo znów może mieć gigantyczne problemy! Stara sprawa wraca na wokandę
(Instagram)

W 2019 roku prokuratura postanowiła nie wnosić aktu oskarżenia przeciwko Cristiano Ronaldo z powodu braku dowodów. Chodzi o wydarzenia z 2009 roku. Portugalski gwiazdor w Las Vegas miał zgwałcić Kathryn Mayorgę.

Modelka nie dała za wygraną

Amerykanka wytoczyła proces cywilny, który już trwa. Pełnomocnicy "CR7" w końcu zdecydowali się ujawnić dokument z 2010 roku. To wtedy Ronaldo zapłacił Amerykance za milczenie.

Reprezentanci gracza Juventusu Turyn, ujawniając dokument, zapewnili, że ówczesna zapłata w żadnym wypadku nie była przyznaniem się do winy. Ronaldo zależało jedynie, aby sprawa nie wyciekła do mediów.

Mayorga domagała się unieważnienia tamtej umowy. W pozwie stwierdziła, że piłkarz i jego przedstawiciele dziewięć lat temu wykorzystali jej słaby stan emocjonalny i zmusili ją do podpisania ugody. Kobieta zwróciła także wcześniej otrzymane pieniądze.

Hiszpański "Sport" donosi, że sąd w Las Vegas orzekł na korzyść Kathryn Mayorgi.

Sędzia nakazał już wyznaczenie terminu rozprawy na grudzień przyszłego roku. Wszystko wskazuje na to, że Cristiano Ronaldo będzie musiał stanąć przed sądem. Chyba, że stronom wcześniej uda się zawrzeć porozumienie. Podobno ma dojść do negocjacji - donoszą hiszpańscy dziennikarze.
Zobacz także: Iga Świątek większym talentem niż Agnieszka Radwańska? "Taka dziewczyna trafia się raz na milion"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić