Karol Wasiek| 
aktualizacja 

Don Kasjo ostro odpowiada na pozew. Co na to Najman?

22

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź Don Kasjo na pozew, który złożył przeciwko niemu Marcin Najman po ostatniej gali Fame MMA. Życiński zapowiedział, że może dojść do nieoczekiwanego zwrotu sytuacji.

Don Kasjo ostro odpowiada na pozew. Co na to Najman?
Najman i Don Kasjo (Fame MMA)

Skandal i kompromitacja na gali Fame MMA 8. Walka Marcina Najmana z Kasjuszem Życińskim zakończyła się dyskwalifikacją tego pierwszego i ogromną awanturą. Pojedynek miał się toczyć na zasadach bokserskich. Niedługo po rozpoczęciu Najman zdecydował się na obalenie rywala. Potem... kopnął przeciwnika, a więc zastosował techniki z MMA. W tym momencie walka została zakończona.

Pozew Najmana. Jest odpowiedź Don Kasjo!

Jeszcze przed walką na Fame MMA 8 Marcin Najman zapowiadał, że pójdzie do sądu z Kasjuszem Życińskim. "Don Kasjo" miał insynuować, że "El Testosteron" ma romans z jedną z sióstr Godlewskich.

41-latek dotrzymał słowa. W poniedziałek pokazał na Instagramie treść pozwu skierowanego przeciwko Życińskiemu, jaki złożył w Sądzie Okręgowym w Elblągu. Najman domaga się 50 tys. złotych zadośćuczynienia, a także przeprosin, które zamieszczone zostaną na oficjalnym koncie Życińskiego na Facebooku i YouTube, a także w tradycyjnym wydaniu "Super Expressu".

Nie musieliśmy długo czekać na odpowiedź Don Kasjo, który zabrał głos na kanale "6Pak". Życiński w mocnych słowach odniósł się do pozwu Najmana, zapowiedział jednocześnie, że może dojść do nieoczekiwanego zwrotu sytuacji.

Wydaje mi się, że w ostatnim czasie lepiej czuje się w... sądach niż w klatce. I to nawet w tej drugiej roli, w której będę teraz, czyli oskarżonego. To jest wyjście ze strefy komfortu dla mnie, a ja lubię się rozwijać i iść do przodu - powiedział Don Kasjo.
Uważam, że żaden prawnik współpracy by z nim nie rozpoczął, bo żeby z deb*** współpracować, to trzeba być przygłupim! Widząc jak on zaczyna, to jestem przekonany, że jeszcze zrobię tak, że on będzie oskarżony - dorzucił Życiński.

Przeprosiny wg Najmana mają mieć następującą treść: "Ja, Kasjusz Życiński, przepraszam pana Marcina Najmana za naruszenie jego dóbr osobistych poprzez upublicznienie nieprawdziwych informacji, sugerujących jakoby pan Marcin Najman miał romans z panią Moniką Godlewską." Czy Don Kasjo przeprosi Najmana?

Zobacz także: KSW 56. "Klatka po klatce" (on tour). Soldić rzucił wyzwanie Mamedowi. Właściciel KSW odpowiada!
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić