LAK| 
aktualizacja 

Don Kasjo znów szokuje. Tym razem mówi o walce bokserskiej z... Mamedem!

16

Don Kasjo umie zaszokować swoich fanów. Ostatnio mówił, że jest gotowy do walki z Conorem McGregorem, teraz z kolei dorzucił, iż miałby duże szanse w walce bokserskiej z... Mamedem Chalidowem.

Don Kasjo znów szokuje. Tym razem mówi o walce bokserskiej z... Mamedem!
Don Kasjo (Instagram)

Ostatnia walka Don Kasjo z Marcinem Najmanem zakończyła się dyskwalifikacją tego drugiego i ogromną awanturą. Pojedynek miał się toczyć na zasadach bokserskich. Niedługo po rozpoczęciu Najman zdecydował się na obalenie rywala. Potem... kopnął przeciwnika, a więc zastosował techniki z MMA. W tym momencie walka została zakończona.

Kto będzie jego rywalem? Szokujące propozycje

Teraz "Don Kasjo", który rozpoczął już rehabilitację po ostatniej walce, szuka kolejnego rywala. Kasjusz Życiński zapowiedział ostatnio na łamach "mma.pl", że następna walka będzie z zawodnikiem z UFC. Choć on sam przyznał, jak to ma w swoim zwyczaju, że jest gotowy na kogoś z wielkim nazwiskiem. Mówił o starciu z Conorem McGregorem, Arturem Szpilką, a teraz padło nazwisko... Mameda Chalidowa. To szaleńswo!

Jeden z fanów podczas live'u w sieci zapytał Don Kasjo, co myśli o inicjatywie walki z Mamedem w boksie.

No myślę, że duże bym sobie dawał szanse, zwłaszcza w boksie - odpowiedział zaskakująco Don Kasjo.

Zawodnik przyznał ostatnio, że już niebawem może powstać ranking w organizacji FAME MMA. Zapowiedział także, że gdyby doszło do rywalizacji z Arturem Szpilką, to "pas króla" zostanie w jego rękach.

Zobacz także: GROMDA 3. Mateusz Borek podsumował galę i mówi o planach na 2021. "Nie będzie miękkiej gry"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić