Wróć na
W. Ł.
|

Dowcipna Małgorzata Rozenek-Majdan żartuje o dzieciach. Też tak macie?

0
Podziel się

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan od kilku tygodni są rodzicami małego Henia. Oboje często publikują w sieci zdjęcia z dzieckiem. Żona byłego reprezentanta Polski pokusiła się o zaskakujące wyznanie.

Dowcipna Małgorzata Rozenek-Majdan, żona Radosława Majdana
Dowcipna Małgorzata Rozenek-Majdan, żona Radosława Majdana (ONS)
bCOrrpxN

10 czerwca na świat przyszedł Henryk Majdan. Jego rodzice - Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan - nie ukrywają swojej radości z narodzin potomka. Dla byłego piłkarza jest to pierwsze dziecko, dla prezenterki telewizyjnej trzecie.

Oboje często w sieci publikują zdjęcia z najmłodszą pociechą. Na zaskakujące wyznanie zdecydowała się Małgorzata Rozenek-Majdan, która zamieściła kolejną fotografię z małym Heniem.

Dowcipna Małgorzata Rozenek-Majdan

Dzieci jak są małe, to są tak słodkie, że chciałoby się je zjeść. Jak dorosną, to się żałuje, że się tego nie zrobiło - zażartowała Małgorzata Rozenek-Majdan. Fani są zachwyceni dystansem do siebie prezenterki telewizyjnej. "Szczera prawda" - napisała jedna z internautek.

bCOrrpxP

Małgorzata Rozenek-Majdan - matka pracująca. Gwiazda i jej najbliżsi przebywają w Pałacu Rozalin, gdzie kręcone są zdjęcia do kolejnej edycji Projektu Lady.

bCOrrpyq
KOMENTARZE
(0)
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić