LAK| 

Euro 2020. Paulo Sousa... rzuca się w oczy? Radwańska rozpływa się nad nim

138

W trakcie meczu Polski z Hiszpanią na Euro 2020 kibice dostrzegli bardzo elegancki strój Paulo Sousy, selekcjonera Biało-Czerwonych. Nad nim zachwyca się m.in. Urszula Radwańska, która świetnie zna się na modzie. Tenisistka nie szczędziła pochwał pod adresem Portugalczyka!

Euro 2020. Paulo Sousa... rzuca się w oczy? Radwańska rozpływa się nad nim
Paulo Sousa (Getty Images)

Od 21 stycznia tego roku Paulo Sousa jest selekcjonerem reprezentacji Polski. Na tym stanowisku zastąpił krytykowanego Jerzego Brzęczka, który zrealizował stawiane przed nim cele, ale kadra pod jego wodzą grała toporny futbol. Kadra pod wodzą Portugalczyka też nie spisuje się najlepiej, choć remis z Hiszpanią (1:1) w Sewilli daje nadzieje na pozytywny wynik podczas Euro 2020 (turniej przesunięty na 2021 z powodu pandemii koronawirusa).

Paulo Sousa wychwalany

Co prawda wyniki nie są najlepsze, ale trener Paulo Sousa wyróżnia się w innej kategorii. Serwis "The Athletic" ocenił prezencję każdego z selekcjonerów. W tym Portugalczyk plasuje się bardzo wysoko wśród wszystkich trenerów biorących udział w turnieju Euro 2020.

Sousa w trakcie meczu z Hiszpanią miał na sobie białą koszulę, elegancką kamizelkę i jasne spodnie. Nie da się ukryć, że Sousa swoją "stylówką" mocno się wyróżniał, zwłaszcza, że bardzo energicznie przemieszczał się wzdłuż linii bocznej.

Nad nim zachwyca się m.in. Urszula Radwańska, która świetnie zna się na modzie. Tenisistka nie szczędziła pochwał pod adresem Portugalczyka!

"Na boisku najlepiej wyglądał trener Paulo Sousa. Ten outfit!" - napisała tenisistka, która stworzyła markę torebek. "To mój autorski pomysł, wynikający z doświadczenia z życia w ciągłym pośpiechu" - mówiła w przeszłości.

Pod postem Radwańskiej pojawiło się sporo komplementów pod adresem Sousy. Wszyscy zgadzają się z tenisistką. "Stylówka" Portugalczyka jest bardzo oryginalna! - pisze jeden z fanów.

Po sobotnim remisie Polski z Hiszpania nasi reprezentanci nadal mają szansę na wyjście z grupy na Euro 2020. To zadanie wydaje się być bardzo trudne, ale nie niemożliwe. Najważniejsze, że Polacy mają los w swoich rękach.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Mateusz Borek po gali Gromda 5. "Wychodzisz z kina lub teatru mając w głowie ostatnią scenę"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić