Euro 2020. Poszła na mecz i... straciła pracę. Zaskakujące słowa szefa

141

Kłamstwo nie popłaca. Dobitnie przekonała się o tym Nina Farooqi. 37-latka powiedziała, że nie może przyjść do pracy z powodu choroby, po czym pojawiła się na stadionie Wembley, gdzie Anglia mierzyła się z Danią w półfinale Euro. Pech chciał, że pokazały ją kamery telewizyjne, co nie umknęło uwadze jej szefa. Jego słowa mogą zaskakiwać.

Euro 2020. Poszła na mecz i... straciła pracę. Zaskakujące słowa szefa
Nina Farooqi została zwolniona z pracy

W Anglii trwa piłkarskie szaleństwo. Drużyna dowodzona przez Garetha Southgate'a dotarła do finału mistrzostw Europy i po raz pierwszy w historii mogą sięgnąć oni po zwycięstwo w tym turnieju. Bilety na najważniejsze mecze osiągają niebotyczne ceny.

Kibice posuwają się do najróżniejszych sposobów, aby pojawić się na trybunach. O krok za daleko posunęła się Nina Farooqi. Powiedziała swojemu pracodawcy, że nie pojawi się w pracy z powodu choroby. Sama jednak poszła na mecz.

Pojechała na mecz. Została zwolniona dyscyplinarnie

W trakcie spotkania pokazały ją kamery telewizyjne. Została zauważona przez swojego szefa, który oglądał to spotkanie. "Daily Telegraph" poinformowało, że dzień później otrzymała telefon z wiadomością, że jest zwolniona.

"The Telegraph" dotarło do jej pracodawcy. Słowa Charlesa Taylora mogą zaskoczyć.

Niestety, nasza pracownica skłamała, biorąc chorobowe, aby pójść na mecz. To było naruszenie jej umowy o pracę, więc nie mieliśmy innego wyjścia. Cenimy uczciwość - powiedział.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Podobnie jak wiele firm w naszym hrabstwie, nasi pracownicy będą mieli wolne w poniedziałek rano. Pozwoliłbym pojechać Ninie na mecz, gdyby była z nami szczera - dodał Taylor.

Finał Euro 2020. Kiedy i gdzie oglądać mecz Anglia - Włochy?

Finał Euro 2020 odbędzie się w niedzielę, 11 lipca o godz. 21:00 na stadionie Wembley w Londynie. Anglia zagra z Włochami. Transmisja ze spotkania dostępna będzie na antenach Telewizji Polskiej.

Zobacz także: Dania odpadła z półfinału Euro 2020. "Moralni zwycięzcy"
Autor: KOZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić