o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
SZŁ
|

Fame MMA 8. Prawie popłakał się. Dramat w rodzinie Alana Kwiecińskiego

18
Podziel się

W klatce "Alanik" okazał się lepszy od rywala. W wywiadzie nie potrafił ukryć wzruszenia. Osoba z jego rodziny walczy o życie w szpitalu.

Fame MMA 8. Prawie popłakał się. Dramat w rodzinie Alana Kwiecińskiego
Alan Kwieciński (Materiały prasowe)
bDoyWKZh

Gala Fame MMA 8, zgodnie z oczekiwaniami, od pierwszych starć przynosiła dużo emocji. Znakomity pojedynek stoczyli Alan Kwieciński i Piotr Pająk. Rywalizowali w formule K-1. Stawką starcia był pas mistrza Polski organizacji XFC.

Od początku pojedynek stał na wysokim poziomie. Zawodnicy rywalizowali przez trzy rundy. Zwrotów akcji nie brakowało. Kwieciński kilka razy zadał bardzo mocne ciosy rywalowi. Sam jednak również nadział się na kontry.

bDoyWKZj

Zwycięstwo mogło trafić zarówno do Kwiecińskiego jak i Pająka. Ostatecznie sędziowie minimalnie wyżej ocenili pierwszego z wymienionych, w stosunku 28:26. Tym samym doszło do niespodzianki, bo bukmacherzy znacznie więcej szans na końcowe zwycięstwo dawali Pająkowi.

Już po walce, gdy pierwsze emocje opadły, Kwieciński z pewnością wzruszył wielu internautów. Łamiącym się w głosem opowiedział w wywiadzie o dramacie, jaki w tej chwili przeżywa jego rodzina.

Kuzynka Alana Kwiecińskiego w ciężkim stanie przebywa w szpitalu z powodu pęknięcia tętniaka w mózgu. Lekarze walczą o jej życie. Zwycięzca był bliski popłakania się podczas rozmowy. Z pewnością emocje towarzyszyły mu w trakcie walki.

bDoyWKZp

Kwieciński jako celebryta zasłynął podczas "Warsaw Shore". Popularny "Alanik" miał jednak kontakt ze sportem. Walczył w MMA i kickboxingu. Bił się dla znanych organizacji, między innymi dla Fight Exclusive Night.

Zobacz także: Tymex Boxing Night. Damian Wrzesiński wzorem do naśladowania? "Ten chłopak codziennie normalnie pracuje"
bDoyWKZK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(18)
Klm
1 tyg. temu
Piotr pająk wygrał to walkę jeszcze parę sekund i Alan by leżał co to za werdykt
Jar3ko
1 tyg. temu
A kogo obchodzi dramat w jego rodzinie , takich przypadków są setki. A co do walki nie miał prawa jej wygrać , pająk obijał go cała walkę ale przegrał przez odjęcie punktów paranoja.
Kik
1 tyg. temu
Jeszcze 4 sekundy i byłoby TKO na Analu co to za werdykt? Żenada to całe FAME MMA
bDoyWKZL
Bartson
2 tyg. temu
Jakieś dane zbiórki pieniędzy czy tylko wrażenie butami w czyjes życie?
Wool
1 tyg. temu
Pająk wygrał Alanik miernota
Najnowsze komentarze (18)
Karol.
1 tyg. temu
Pająk wygrał. Rodzina rodziną ale niestety Alan okazał się być pozerem. Symulował uraz ogranu którego nie posiada (hostessa widziała w szatni wyglada na to że przeszczepiono mu organy małpki kapucynki). Dodam że ostatni raz płaciłem za oglądanie famemma. Ta federacja czy może ten cyrk nie zasługuje na poświęcanie mu czasu. Nigdy więcej
Xyz
1 tyg. temu
Jeśli osoby nie znają się na sporcie i regułach to nie powinny się wogule wypowiadać. Ma ciężka sytuację w rodzinie ale to nie znaczy że mamy teraz mówić że to gra aktorska która ma nam przysłonić rzekome układy.
Krzysztof
1 tyg. temu
Człowiek bez honoru. Niesportowe zachowanie. Żałośnie grał na czas. Widać było braki w przygotowaniu do walki i ratował się grą aktorską. Dla mnie powinien być zdyskwalifikowany. Piotr Pająk pokazał prawdziwy sport i serce do walki. A ta walka to jedna wielka farsa pełna wałków. Jak ta cała gala i federacja.
clanpapa
1 tyg. temu
Piotr wygral walke!!!
Fan
1 tyg. temu
BRAVO ANAL
Wool
1 tyg. temu
Pająk wygrał Alanik miernota
Palan
1 tyg. temu
Oczywiście Pająk wygrał te walkę...ale jak widać na układy nie ma rady!
Kik
1 tyg. temu
Jeszcze 4 sekundy i byłoby TKO na Analu co to za werdykt? Żenada to całe FAME MMA
bDoyWKZD
Ert
1 tyg. temu
Ten cały anal jest słaby ze szok, spięty robi jakieś dziwne przyruchy jego ciosy są na maxa przewidywalne. Wg mnie przegrał te walkę nie wiem skąd taki werdykt. I co kogo obchodzi jakas kuzynka
brrawissimo
1 tyg. temu
Brawo A.nal xD
brawisimo
1 tyg. temu
Brawo Anall xD
brawisssimo
1 tyg. temu
Brawo Anal xD
brawissimo
1 tyg. temu
Brawo Anal xD
brawisimo
1 tyg. temu
Brawo Anal xD
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić