BOB| 

Fame MMA 9. Na jego walkę kibice czekali od dawna. Kim jest Sylwester Wardęga?

0

Sylwester Wardęga wybił się dzięki prankom, które publikował w portalu Youtube. Od tego odciął się kilka lat temu, a teraz ma szansę, aby rozpocząć nowy etap w życiu.

Fame MMA 9. Na jego walkę kibice czekali od dawna. Kim jest Sylwester Wardęga?
Sylwester Wardęga w końcu będzie się bić w Fame MMA (Instagram)

Walka Kacper Blonsky vs. Sylwester Wardęga to jeden z największych hitów gali Fame MMA 9, która odbędzie się w sobotę 6 marca. Fani tego drugiego od dawna czekali na jego pojawienie się w popularnej organizacji. Teraz ich marzenie stanie się faktem.

Fame MMA 9. Kim jest Sylwester Wardęga?

Sylwester Wardęga stał się sławny na całym świecie, gdy w portalu Youtube zaczął publikować swoje pranki. Największym hitem okazał się filmik "Mutant Giant Spider Dog", w którym pies w stroju pająka straszył przechodniów. Obejrzano go do tej pory ponad 180 milionów razy!

31-latek z powodu swoich żartów popadał także w konflikty z prawem. W końcu jednak podjął decyzję, że czas zmienić profil. Kanał z prankami, który obserwuje ponad 3 mln ludzi, wprawdzie został, ale ostatni materiał pojawił się dwa lata temu.

Dziś Wardęga prowadzi kanał WATAHA, gdzie często komentuje tzw. internetowe dramy, a także publikuje vlogi. Debiut w Fame MMA może sprawić, że znowu stanie się tak popularny, jak za czasów pranków.

W trakcie przygotowań współpracował z Marcinem Różalskim, którego wszyscy znamy z gal KSW. Na treningach lekko nie było.

- Innemu trenerowi bym powiedział, że nie dam rady, a tutaj się trochę jednak bałem. Dał mi niesamowity wycisk i dzięki temu w te dwa miesiące tak naprawdę zrobiłem trzy miesiące treningów, bo te treningi były tak bardzo intensywne - mówi Wardęga.

Co ciekawe, na jednej z konferencji prasowych przed galą zaiskrzyło między nim a "Boxdelem". Wardęga atakował współwłaściciela Fame MMA za rozstanie z "Lil Masti" i Arkadiuszem Pawłowskim. Z tego powodu może szybko pożegnać się z organizacją.

Zobacz także: Marcin Najman nie dostanie wynagrodzenia od FAME MMA. "Nie wywiązał się z umowy"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić