BOB| 

Fame MMA 9. Od gwiazdy TikToka do walk w klatce. Kim jest Filip Zabielski?

0

Starsi kibice wiedzą o nim niewiele, ale młodsi go doskonale znają. Filip Zabielski jest gwiazdą portali społecznościowych, a największą popularność zyskał dzięki TikTokowi.

Fame MMA 9. Od gwiazdy TikToka do walk w klatce. Kim jest Filip Zabielski?
Filip Zabielski będzie walczyć na Fame MMA 9 (Instagram)

Na gali Fame MMA 9 zobaczymy walkę Mariusza "Hejtera" Słońskiego z Filipem Zabielskim. Pierwszego z nich fani tej organizacji mieli już okazję zobaczyć w klatce. Dla drugiego sobotnia gala będzie debiutem w MMA.

Fame MMA 9. Kim jest Filip Zabielski?

To gwiazda nowego pokolenia. W portalach społecznościowych czuje się jak ryba w wodzie. Zabielski popularność zyskał przede wszystkim na TikToku, gdzie jego aktywność śledzą dosłownie miliony fanów.

4,5 mln obserwujących i ponad 130 mln polubień. To statystyki Filipa w TikToku. Ten portal stał się jego sposobem na życie. Aktywny jest także na Instagramie, gdzie chwali się swoim luksusowym życiem.

Zabielski w ubiegłym roku brał udział w internetowym reality show "Dom Tiktokerów". Co ciekawe, wcześnie zagrał w filmie "#Jestem M. Misfit". Potem z kolei zaproszono go do programu "Fame czy Shame".

MMA to jego kolejne nowe wyzwanie w życiu. Od wielu tygodni relacjonuje w portalach społecznościowych swoje przygotowania. W sobotę przekonamy się, czy potrafi się bić.

Zobacz także: Polski "Żywy Ken" chce zawalczyć na FAME MMA!
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić