Fame MMA 9. Way of Blonde - Anna IFBB Pro. Brzuszczyńska nie pozostawiła złudzeń!

5

Karolina Brzuszczyńska okazała się lepsza od Anny Andrzejewskiej w walce pań na Fame MMA 9. Anna IFBB Pro wyprowadziła kilka ciosów, ale była wyraźnie słabsza od rywalki.

Fame MMA 9. Way of Blonde - Anna IFBB Pro. Brzuszczyńska nie pozostawiła złudzeń!
Brzuszczyńska górą w starciu pań (Fame MMA)

Ależ mocno weszła w ten pojedynek Way of Blonde! Mocno, a przede wszystkim precyzyjnie uderzyła rywalkę, a ta jakby odpływała na ziemię. Wyglądało to tak, jakby na chwilę zgasło jej światło. Gigantyczna była przewaga Karoliny Brzuszczyńskiej.

Bardzo szybka była Way of Blonde. Można było odnieść wrażenie, że w tym aspekcie jest dwa razy lepsza od przeciwniczki. W drugiej partii też przeważała blondynka, ale tuż przed gongiem szalenie mocno uderzyła Andrzejewska! Rywalka musiała to poczuć, to musiało zrobić na niej wrażenie!

Fame MMA 9. Nogi miała jak z waty

W trzeciej rundzie Andrzejewska złapała rywalkę za nogę, ale nie zdołała jej przewrócić. Panie pozostawały w stójce. Anna IFBB Pro nie potrafiła odwrócić losów tego pojedynku.

W samej końcówce zawodniczki rzuciły się na siebie, ale niewiele z tego wynikło. Było pewne, że Karolina Brzuszczyńska zwycięży. Chwilę później sędziowie to potwierdzili.

Nie do końca game plan tym razem nam wypalił. Czegoś zabrakło, ale cieszę się, że udało się wygrać. Stres mnie trochę zjadł i nogi były jak z waty - komentowała Brzuszczyńska.
Zobacz także: Fame MMA 9. To była najdłuższa walka kobiet. Way of Blonde: To uzależnia
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić