LAK| 

FAME MMA. Głośno wokół Parke'a. Wskazał, gdzie będzie walczył. Przesadził!

23

W ostatnim czasie bardzo głośno jest o Irlandczyku Normanie Parke'u, który mocnymi wpisami w mediach społecznościowych dorzuca do pieca. W jednym z wpisów przekroczył jednak pewną barierę.

FAME MMA. Głośno wokół Parke'a. Wskazał, gdzie będzie walczył. Przesadził!
Norman Parke / KSW (Materiały prasowe)

Wokół Normana Parke'a toczy się w ostatnich gorąca dyskusja. Wszystko z racji tego, że Irlandczyk, były zawodnik UFC i KSW, zdecydował się na zmianę organizacji i przejście do FAME MMA. Na jubileuszowej, dziesiątej gali znany zawodnik MMA ma zawalczyć z "Don Kasjo". Panowie zawalczą o zwycięstwo, pieniądze i pas "Króla FAME MMA", ale również o kilogramową sztabkę złota.

Irlandczyk mocnymi wpisami w mediach społecznościowych dorzuca do pieca. Przesłanie z nich jest jedno: wybrał już organizację (FAME MMA), dla której chce walczyć i ma bardzo negatywny stosunek do Martina Lewandowskiego.

Popularny "Stormin" w bardzo ostry sposób zaatakował jednego z szefów KSW. Na Instagramie umieścił obraźliwy obrazek z wizerunkiem Lewandowskiego, wywołując ogromne poruszenie w sieci.

Serwis "mma.pl" przypomina z kolei, że Parke już w przeszłości twierdził, że został oszukany przez jednego z właścicieli KSW. "Stormin" domaga się pieniędzy, które dodatkowo miał dostać za trylogię z ”Gamerem”.

Należy mi się 20 tysięcy za ostatnią walkę. Lewandowski mi je obiecał przed walką i nigdy mi ich nie zapłacił - pisał na Instagramie.

Norman Parke w swojej karierze walczył dla UFC, ACB czy BAMMA. Dobrze radził sobie w KSW. Trzykrotnie mierzył się z Mateuszem Gamrotem. "Gamer" dwukrotnie go pokonał. "Stormin" był jednak lepszy od Marcina Wrzoska, Artura Sowińskiego, Łukasza Chlewickiego i Borysa Mańkowskiego.

Kiedy FAME MMA 10?

Fame MMA 10 była zaplanowana na 17 kwietnia bieżącego roku. Wiemy już jednak, że w tym czasie się nie odbędzie. Organizatorzy zdecydowali się zmienić termin. Jubileuszowa gala FAME MMA 10 odbędzie się w maju. - Nie przewidujemy, by wydarzenie odbyło się z publicznością - wyjaśnił jeden z właścicieli Fame MMA. Walką wieczoru będzie starcie "Don Kasjo" z Normanem "Stormin" Parkiem.

Zobacz także: Paulo Sousa idealnie przygotowany? "Cytował papieża i dziękował za każde pytanie"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić