Gigantyczne liczby. Stanowski może być dumny

1

Krzysztof Stanowski w ostatnich tygodniach znalazł się na czołówkach portali w Polsce, a o jego poczynaniach dużo mówiło się także w mediach społecznościowych. Efekt? Tylko zobacz.

Gigantyczne liczby. Stanowski może być dumny
Krzysztof Stanowski znów się tłumaczy (YouTube)

W ostatnich tygodniach dużo mówiło się o Krzysztofie Stanowskim. Najpierw za sprawą jego odejścia z Kanału Sportowego i konfliktu z trójką pozostałych współzałożycieli: Mateuszem Borkiem, Tomaszem Smokowskim i Michałem Polem. Szczególnie ten pierwszy mocno zaszedł mu za skórę, o czym przekonaliśmy się z materiału Stanowskiemu, który jednoznacznie odpowiedział byłym współpracownikom.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: magiczne zagranie. Wszystko zrobił perfekcyjnie

Na tym się jednak nie skończyło, bo mnóstwo dyskusji wywołał także nowy projekt zapowiedziany przez dziennikarza i influencera. Ten 1 lutego 2024 roku ma ruszyć z Kanałem Zero, a jego kanał na YouTube, choć zawiera tylko wideo wprowadzające, ma już ponad 474 tysiące subskrypcji.

Według ostatnich badań przeprowadzonych przez PSMM Monitoring & More, sprawy związane ze Stanowskim stały się szeroko omawianym tematem w mediach. W ciągu zaledwie dwóch miesięcy, jego nazwisko pojawiło się w blisko 300 tys. wzmianek, licząc tutaj media tradycyjne i media społecznościowe.

Najszerzej komentowana w mediach tradycyjnych była informacja o odejściu Krzysztofa Stanowskiego z Kanału Sportowego - popularnego kanału internetowego o tematyce sportowej, którego dziennikarz był współzałożycielem - mówi Tomasz Lubieniecki, kierownik działu raportów medialnych PSMM, cytowany przez portal wirtualnemedia.pl.

Jeśli zaś chodzi o nowy projekt Stanowskiego, ten zdradził, że aktualnie jest na etapie codziennych castingów do Kanału Zero. Wiadomo już, że współpracował w nim będzie z Robertem Mazurkiem, Przemysławem Rudzkim czy też Kamilem Gapińskim.

Autor: PSW
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić