Gorąco na konferencji Clout. "Wyglądasz jak pros***utka"

62

Marianna Schreiber nie miała łatwego życia na poniedziałkowej konferencji Clout MMA. Celebrytka atakowana była z kilku stron, a włodarz federacji powiedziała, że w swoich butach wygląda jak pros***utka. W sieci żona polityka Prawa i Sprawiedliwości dała upust swoim emocjom.

Gorąco na konferencji Clout. "Wyglądasz jak pros***utka"
Gorąco na konferencji Clout. "Wyglądasz jak pros***utka " (fot. Instagram)

Marianna Schreiber po raz kolejny stoczy walkę w klatce. Do tej pory celebrytka ma na koncie wygraną walkę z Moniką Laskowską, a na początku marca miała okładać się pięściami z patoinfluencerką Gohą Magical.

Ostatecznie do pojedynku nie doszło, gdyż rywalka celebrytki została wtedy tymczasowo aresztowana. Żona (jeszcze) Łukasza Schreibera przeprosiła wówczas rozczarowanych fanów za to, że walka się nie odbyła i już wtedy zapowiedziała, że nie zabraknie jej na kolejnej gali Clout MMA.

W poniedziałek 3 czerwca pojawiła się na konferencji Clout MMA. Szybko okazało się, że to nie będzie przyjemny czas dla Schreiber, bowiem była atakowana przez Tomasza Matysiaka, Jakuba Rzeźniczaka, Wiktorię Jaroniewską czy nawet włodarz federacji Lexy Chaplin.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Pod Siatką: Kanada naciskała, ale Polacy pokazali charakter. Zobacz kulisy meczu
Gdy tylko weszłam na backstage, Lexy wypaliła do mnie: "wyglądasz w tych butach jak prosty*utka", od razu wiedziałam, że jest nastawienie na mnie bym poczuła się gorsza. Gdy siedzieliśmy na scenie: byłam od lewa do prawa obrzucana błotem, a Lexy okraszała to tylko słabym uśmiechem. Przygotowane przez nią teksty pod tezę, zmanipulowane, skłamane, wyimaginowane sytuacje, które nie miały miejsca - napisała Schreiber.

Sama Schreiber także ma swoje za uszami, bowiem używała wielu wulgaryzmów, których nie wypada mówić. Widać, że targały nią duże emocje, a w pewnym momencie sytuacja mogła ją przerosnąć.

Czy puściły mi w jakimś stopniu emocje? Na pewno, gdy w grę weszła mowa o moim dziecku, mojej rodzinie - czego sama nigdy nie wyciągałam do mediów jako pierwsza. Nie będę nigdy dziewczynką do bicia. Zostałam oszukana, zgnojona i poniżona na oczach stronniczej wlodarzowej, która tworząc kontent dla dzieci nazywa mnie "prostytu*ką - dodała w sieci.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Karta walk Clout MMA 5

K1: Natan Marcoń vs Łukasz "Cameraboy" Pawłowski

[MMA]: Piotr Bomba vs Przemysław "Sequento" Skulski

[MMA, zasady PRIDE]: Gracjan Szadziński vs Salim Touahri [K-1, małe rękawice]:

Dominik "Mokry Suchar" Stokłosa vs Patryk "Patiro" Grzywacz

[K-1, małe rękawice]: Albert Sosnowski vs Ludwiczek & Super Mario

[MMA]: Marcel "Gawronek" Gawroński vs Mopsu

[MMA]: Marianna Schreiber vs Wiktoria Jaroniewska

[MMA]: Tomasz "Szalony Reporter" Matysiak vs Jakub Rzeźniczak

Co-main event: [K-1, małe rękawice]: Adam "AJ" Josef vs Kacper Błoński & Zbigniew Bartman

Main event: [MMA]: Amadeusz "Ferrari" Roślik vs Denis "Bad Boy" Załęcki

Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić