Góry i serce. Tajemnicze zdjęcie partnerki Piotra Żyły

28

Czyżby Marcelina Ziętek postanowiła odwiedzić Piotra Żyłę tuż przed kolejnym PŚ w skokach? Mogą na to wskazywać ostatnie zdjęcia aktorki z jej mediów społecznościowych.

Góry i serce. Tajemnicze zdjęcie partnerki Piotra Żyły
Marcelina Ziętek (Instagram)

To jeden z najgłośniejszych związków w polskim sporcie w ostatnich tygodniach. Co prawda Marcelina Ziętek i Piotr Żyła oficjalnie nie potwierdzili, że są razem, ale media nie mają wątpliwości. Jeden z najlepszych polskich skoczków i gwiazda serialu TVN 19+ są parą.

Ostatnio Marcelina Ziętek musiała nawet zmierzyć się z hejtem pod swoim adresem. Publicznie pokazała wpisy niektórych internautów, którzy swoimi obraźliwymi komentarzami sugerowali aktorce, że jest na utrzymaniu Piotra Żyły.

Gwiazda TVN nie przejmuje się jednak hejtem. Dalej jest mocno aktywna w mediach społecznościowych. Jej ostatnie filmy i zdjęcia z instastories sugerują, że aktorka postanowiła odwiedzić swojego ukochanego w rodzinnej Wiśle.

Na wideo widzimy podróżującą samochodem Marcelinę Ziętek, a w tle przebijają się obrazki zimowej scenerii. Najwięcej do myślenia daje jednak ostatnie zdjęcie na instastories. Marcelina Ziętek pokazała piękne górskie widoki i dodała do tego serce. To może sugerować, że tuż przed wyjazdem Piotra Żyły na kolejny Puchar Świata postanowiła odwiedzić swojego partnera w jego rodzinnej Wiśle.

Przypomnijmy, że w ten weekend polscy skoczkowie będą rywalizować w Willingen. Na niemieckiej skoczni zaplanowano dwa konkursy indywidualne. Sobotni o 16:00 i niedzielny o 16:15. Do wygrania będzie sporo pieniędzy. Triumfator miniturnieju Willingen Six otrzyma ponad 100 tys. złotych.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: piłkarz z Serie A uczcił pamięć Bryanta. Niezwykły popis!
Autor:
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić