Karol Wasiek| 

Grzegorz Krychowiak zachwala swoją żonę. "Może być wzorem dla innych Polek"

5

- Celia może być wzorem dla innych Polek. Robi kreacje, pokazuje ludziom, jak można wyglądać w garniturze - tak o swojej żonie mówi Grzegorz Krychowiak.

Grzegorz Krychowiak zachwala swoją żonę. "Może być wzorem dla innych Polek"
Grzegorz Krychowiak w barwach Lokomotiwu (GETTY, Peter Kovalev/TASS, Peter Kovalev)

Grzegorz Krychowiak łączy profesjonalną grę w piłkę z prowadzeniem biznesów. Inwestowanie to dla niego podejmowanie wyzwań i pasja. Piłkarz ma swój butik z garniturami szytymi na miarę - Balamonte. W zeszłym roku zainwestował w rozwój platformy Podioom, łączącej osobistych trenerów fitness z potencjalnymi klientami.

Grzegorz Krychowiak zachwyca się żoną

Piłkarz nie ukrywa, że w prowadzeniu biznesów mocno pomaga mu żona Celia Jaunat. Krychowiak - w rozmowie z "Super Expressem" - wypowiada się na jej temat w samych superlatywach.


"Jak trafi na inteligentną kobietę, która rozumie piłkę nożną, to pomoże zrobić jeszcze większą karierę" - przyznaje reprezentant Polski.

Celia niedawno zaprezentowała się w nowym garniturze dla kobiet. Piłkarz uważa, że może być wzorem dla innych Polek pod względem stylu ubierania się.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
"Może być i jeśli tak się stanie, to sprawi mi to ogromną przyjemność. Kocha modę, jest to coś, co sprawia jej ogromną przyjemność. Teraz może to połączyć z biznesem. Robi kreacje, pokazuje ludziom, jak można wyglądać w garniturze. Jeżeli ktoś to doceni i mu się spodoba, będę się bardzo cieszył" - komentuje Krychowiak.
Zobacz także: Transfery. To jedyny słuszny kierunek dla Leo Messiego? "Mógłby być na szczycie jeszcze kilka lat"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić