aktualizacja 

Grzmi na temat Adamka. "Zachował się jak cham"

67

Cały czas powiększa się lista przedstawicieli środowiska bokserskiego, którzy uderzają w Tomasza Adamka. Tym razem jego zachowanie na Okęciu skrytykował Albert "Dragon" Sosnowski, który w rozmowie z "Faktem" nie pierwszy już raz wyzwał go do walki.

Grzmi na temat Adamka. "Zachował się jak cham"
Na dużym zdjęciu Tomasz Adamek, na mały Albert "Dragon" Sosnowski (Licencjodawca, Instagram Tomasz Adamek, YouTube Mateusz Kaniowski)

Tomasz Adamek wciąż znajduje się na świeczniku opinii publicznej. Przypomnijmy, że w niedzielę (19.05) były bokser został wyproszony z samolotu lecącego do USA, gdyż znajdował się pod wpływem alkoholu.

47-latek początkowo twierdził, że został niesprawiedliwie potraktowany przez obsługę lotu. Na światło dzienne wychodziły jednak kolejne ustalenia. "Fakt" skontaktował się ze świadkiem zdarzenia, który relacjonował, że Adamek miał grozić stewardesom i być wobec nich wulgarny. Z kolei serwis sport.pl ujawnił, że jego agresywne zachowanie doprowadziło do interwencji funkcjonariuszy straży granicznej, którzy przebadali go alkomatem. Okazało się, że miał 1,22 promila alkoholu we krwi.

Skandal z udziałem utytułowanego boksera był szeroko komentowany w całej Polsce. Jego postawa spotkała się z liczną krytyką obecnych i byłych sportowców. Do tego grona dołączył Albert "Dragon" Sosnowski.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Lekko, łatwo i przyjemnie. Betard Sparta nie dała szans gościom z Leszna

Były pretendent do tytułu mistrza świata od jakiegoś czasu próbuje doprowadzić do swojej walki z Adamkiem. Sosnowski jest obecnie związany z freakową federacją Clout MMA, dla której 8 czerwca zaliczy swój drugi występ. W rozmowie z "Faktem" nie zostawił on suchej nitki na zachowaniu Adamka, a przy okazji zapewniał o swojej wyższości na polu sportowym.

Jestem gotów, by pokazać Adamkowi, na czym polega prawdziwy boks. To przykre, że zawodnik tej klasy zachował się jak cham. Jeśli Tomek jesteś taki mocny w gębie, pokaż tę moc w ringu! Niech to będzie męska walka. Nie na jego zasadach, bo wiem, że ostatnio walczył w dużych rękawicach, lecz w małych. Szanuję Tomka za jego wyniki, ale należy mu się wycisk. Jestem gotowy i chciałbym zwycięstwa przed czasem - mówił "Faktowi".

Przypomnijmy, że w nocy poprzedzającej feralny lot Adamek zadebiutował w Fame MMA. 47-latek wygrał z youtuberem Patrykiem "Bandurą" Bandurskim. Jego konrakt z największą freakową federacją w Polsce został podpisany na dwie walki.

Autor: AHU
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić