Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
JAR
|
aktualizacja

Gwiazda FAME MMA szczerze o swoim dzieciństwie. Mówi o relacjach z ojcem

16
Podziel się:

Jest znanym muzykiem i zawodnikiem MMA, jednak w młodości zmagał się z wieloma problemami. Paweł Mikołajuw opowiedział o swoich relacjach z ojcem.

Gwiazda FAME MMA szczerze o swoim dzieciństwie. Mówi o relacjach z ojcem
Popek (ONS, ONS)

Popek to pseudonim artystyczny Pawła Ryszarda Mikołajuwa. W latach 2001-2011 był członkiem krakowskiego składu Firma, natomiast od 2014 do 2017 roku Popek współtworzył hip-hopową grupę Gang Albanii. Teraz kojarzony jest głównie ze sportem.

Paweł Mikołajuw to jedna z postaci na polskiej scenie sportów walki, która wzbudza olbrzymie zainteresowanie kibiców. Popek obecnie ma kontrakt z organizacją Fame MMA. W latach 2016-2018 występował także pod szyldem KSW.

Dla popularnej organizacji FAME Popek stoczył do tej pory jedną walkę - wygrał z Damianem "Stiflerem" Zduńczykiem. Później miał walczyć na Fame MMA 9 z Patrykiem "Kizo" Wozińskim, jednak tuż przed walką doznał kontuzji.

Coraz więcej mówi się o tym, że w 2022 roku jego rywalem będzie Norman Parke. Irlandczyk od wielu miesięcy zgłasza gotowość walki z polskim raperem.

Trudne dzieciństwo

W jednym z wywiadów Popek otwarcie przyznał, że jego droga na szczyt była wyboista. Nie unikał trudnych pytań i jasno odpowiadał na temat przeszłości.

Mnie wychowała ulica. Nie wychowali mnie rodzice, bo nie mieli na mnie wpływu, jak miałem 12-13 lat. Wychowywałem się sam, w różnych zakątkach świata, przy pomocy ludzi, których poznałempowiedział Popek, cytowany przez "Super Express".

W dzieciństwie nie miał łatwo. Jak przyznaje, rodzice się nim nie interesowali. - Byłem porzuconym dzieciakiem. Ojciec poszedł w swoją stronę, a matka z konkubentem w swoją. Ja trafiłem do poprawczaka - dodał.

Zobacz także: Powrót dzieci do szkół? Jednoznaczna opinia ekspertki
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(16)
Dyg
6 miesięcy temu
Zobaczcie filmik, na którym ten typ wrzuca kawałki skóry, zdjętej z twarzy po skaryfikacji, do kanapki swojego kolegi. Normalnie wzór do naśladowania… dla 1/2 główków.
qqrq
6 miesięcy temu
no jak takie mamy "gwiazdy" to chyba jest już koniec cywilizacji
marxxell
6 miesięcy temu
Troche xd bo to nie Gwiazda FAME MMA
Fyo
6 miesięcy temu
Gwiazda SHAME MMA
olek
6 miesięcy temu
PUPEK :D
Bat Chłopski
6 miesięcy temu
A to ciekawe, bo mi kojarzy się z niczym.
Ws
6 miesięcy temu
Popek jest kozak i tyle większość z was co go hejtujecie nie dali byście rok przetrwać w jego życiu a on dał szacun dla Popka
Kuba
6 miesięcy temu
Nie dziwię się że ma takie sarkastyczny podejście do rodziców nie zajęli się synem jak należy ale wyszedł na ludzi, a że popełniał błędy a kto ich nie popełnia, każdy z nas ma jakąś zadrę w życiu nie można ludzi oceniać po wyglądzie tylko po charakterze, zachowaniu i co sobą reprezentuje wygląd to sprawa drugorzędna
Jaaa
6 miesięcy temu
Ile razy to już było opowiadane... Niech zrobi coś pożytecznego i wtedy niech opowiada o tym. Dużo ludzi miało jeszcze gorsze dzieciństwo
Kili38
6 miesięcy temu
Kapusta zwykła a nie gwiazda
trew
6 miesięcy temu
A civida miał?
Hehe
6 miesięcy temu
..a jaka to gwiazda?
Wiem
6 miesięcy temu
Pata
kriss
6 miesięcy temu
Porządny gość ciecie
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić