Gwiazda freaków tańczy dla Marianny Schreiber. "Jesteś taka niesamowita"

36

Działo się podczas poniedziałkowej konferencji prasowej zapowiadającej galę Clout MMA 4. W głównej roli wystąpiła Marianna Schreiber. W pewnym momencie żona posła PiS została zaatakowana przez Katarzynę "Lalunę" Alexander. Potem dziennikarz Michał Cichy zaprezentował w mediach społecznościowych jak jeden z gwiazdorów freak-fightów zatańczył dla znanej celebrytki.

Gwiazda freaków tańczy dla Marianny Schreiber. "Jesteś taka niesamowita"
Gwiazda freaków tańczy dla Marianny Schreiber. "Jesteś taka niesamowita" (X)

Marianna Schreiber to żona polityka PiS - Łukasza Schreibera. Z wykształcenia jest pedagożką oraz terapeutką dzieci ze spektrum autyzmu. W przeszłości brała udział w popularnym programie modelingowym - "Top Model". Obecnie rozwija swoje zainteresowania walkami w federacji freakfightowej Clout MMA.

14 lutego w internecie pojawiło się szokujące ogłoszenie. Na mediach społecznościowych Clout MMA opublikowano grafikę informującą o nowej walce. Na ringu zmierzą się Marianna Schreiber i Goha Magical.

Podczas poniedziałkowej konferencji prasowej mieliśmy oficjalne potwierdzenie, że ta walka dojdzie do skutku. W pewnym momencie Schreiber zszokowała wszystkich zebranych. W pewnym momencie poprosiła wszystkich o zaśpiewanie swojej najbliższej rywalce "sto lat" z okazji zbliżających się urodzin.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Barcelona ma kolejny wielki talent. Po tym golu komentator aż krzyczał [WIDEO]

To jeszcze nie koniec, bowiem Schreiber stwierdziła, że "kto nie wstanie, aby zaśpiewać życzenia dla 'Gohy Magical', ten jest z policji". Takiego żenującego zachowania nikt się nie spodziewał.

Gwiazdor tańczył dla Schreiber

To nie był koniec przedstawienia z udziałem Schreiber. Po zakończeniu konferencji prasowej dziennikarz Michał Cichy zaprezentował w mediach społecznościowych jak jeden z gwiazdorów freak-fightów zatańczył dla znanej celebrytki.

Tą osobą okazał się Paweł Tyburski, który za kulisami wykonał specjalny taniec dla celebrytki. "Jesteś taka niesamowita" - śpiewał popularny zawodnik.

Marianna Schreiber i Małgorzata "Magical" Zwierzyńska zmierzą się ze sobą na gali Clout MMA 4, która w sobotę 9 marca odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie. Zawodniczki zawalczą na zasadach K-1 w małych rękawicach.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić