LAK| 
aktualizacja 

Gwiazdor Fame MMA przeszedł przemianę. Co za metamorfoza!

56

Piotr "Bestia" Piechowiak jeszcze do niedawna był panem z brzuszkiem, któremu daleko było od optymalnej formy. Przeszedł jednak wielką metamorfozę. Teraz jest jednym z lepszych zawodników organizacji Fame MMA.

Gwiazdor Fame MMA przeszedł przemianę. Co za metamorfoza!
Bestia Piechowicz (Instagram)

Piotr Piechowiak bardzo dobrze radzi sobie w organizacji Fame MMA. Za "Bestią" dwa zwycięskie pojedynki. Najpierw pokonał Marcina Najmana, a na ostatniej gali uporał się z Piotrem Szeligą, co dla wielu był ogromnym zaskoczeniem. "Bestia" nie był faworytem tego pojedynku.

Wielka przemiana gwiazdora Fame MMA

Piechowiak ma niewielkie doświadczenie w MMA, ale w swoich walkach udowodnił, że potrafi dostarczyć duże emocje. Poza sportami walki zajmuje się kulturystyką. Jest też bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Chętnie dzieli się z kibicami życiem prywatnym.

Jego najnowsze zdjęcie robi wielką furorę w sieci. Mężczyzna pokazał, jaką przemianę przeszedł w ostatnich latach. Wrzucił dwa zdjęcia. Po lewej stronie widzimy pana z brzuszkiem, któremu daleko do optymalnej formy. Po prawie z kolei umięśniony mężczyzna, który pręży muskuły.

Tak jak jesz, tak wyglądasz... Po lewej bez treningu i jadłem co chciałem i wyglądałem właśnie tak jak (tutaj emotikon świni). Po prawej dieta, kardio i trening, dlatego każdy z nas wybiera sobie własną drogę i wygląda jak wygląda - napisał w mediach społecznościowych.

Zdjęcie polubiło ponad 5 tysięcy osób. Fani są pod ogromnym wrażeniem przemiany Piechowiaka. "Piękna słowa, super metamorfoza" - napisał jeden z nich.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: GROMDA 3. Mateusz Borek podsumował galę i mówi o planach na 2021. "Nie będzie miękkiej gry"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić