LAK| 

Gwiazdor KSW wziął ślub. Jego żoną wystąpiła w popularnym show

5

Artur Sowiński to znana postać w polskim MMA. Gwiazdor KSW poczynił ważne zmiany w swoim życiu osobistym, powiedział sakramentalne "tak" Annie Sowińskiej, która jest znana osobą w sieci, kiedyś wzięła udział w "Warsaw Shore".

Gwiazdor KSW wziął ślub. Jego żoną wystąpiła w popularnym show
Artur Sowiński z żoną (Instagram)

Artur Sowiński ma na koncie już 20 walk w białym ringu i okrągłej klatce KSW. Były mistrz kategorii piórkowej oraz pretendent do pasa wagi lekkiej wygrywał między innymi z Maciejem Jewtuszką, Anzorem Azhievem, Łukaszem Chlewickim i Kleberem Koike Erbstem. Ostatnio po serii dwóch wygranych przez nokaut, z Viniciusem Bohrerem i Gracjanem Szadzińskim, zawodnik z Radzionkowa musiał uznać wyższość Borysa Mańkowskiego.

Ślub z gwiazdą popularnego show

Sowiński - oprócz sukcesów sportowych - poczynił także ważne zmiany w życiu osobistym. Z instagrama jego żony dowiadujemy się, że zawodnik MMA wziął ślub kościelny. Sportowiec powiedział sakramentalne "tak" Annie Sowińskiej, znanej w sieci jako "Mała Ania". To celebrytka, której konto na Instagramie śledzi ponad 537 tysięcy użytkowników!

"Mała Ania" w przeszłości była uczestniczką kontrowersyjnego show "Warsaw Shore", programu, w którym grupa osób mieszkała razem, a wszystko rejestrowały kamery. Nie brakowało m.in. imprez zakrapianych alkoholem. Celebrytka odcina się jednak od dawnego życia, nie pokazuje się już tak często w mediach społecznościowych.

Inną sprawą jest fakt, że kobieta spodziewa się dziecka. I to też powód, że celebrytka zniknęła z sieci. "Dzidziuś był powodem tego, że zniknęłam z Instagrama. Nie ukrywam, że chciałam mieć troszkę spokoju" - mówiła w mediach społecznościowych.

"Poślubiłam najcudowniejszego faceta na świecie" - pochwaliła się Sowińska na Instagramie.

Pod postem pojawiło się mnóstwo gratulacji i komplementów. Życzenia młodej parze złożyła również Joanna Jędrzejczyk.

Były mistrz wagi piórkowej, Artur Sowiński (21-12, 8 KO, 7 Sub) zmierzy się z Sebastianem Rajewskim (10-6, 4 KO) na gali KSW 62. Starcie, do którego dojdzie 17 lipca, odbędzie się w limicie kategorii lekkiej.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Mateusz Borek po gali Gromda 5. "Wychodzisz z kina lub teatru mając w głowie ostatnią scenę"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić