o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
AB
|

Gwiazdor MMA atakuje prezydenta Francji. "Niech Wszechmogący oszpeci twarz tej szumowiny"

70
Podziel się

Chabib Nurmagomiedow wściekł się po tym jak Emmanuel Macron głośno potępił islam i nazwał ją "religią w kryzysie". Legenda MMA zamieściła w mediach społecznościowych wpis, w którym wręcz grozi prezydentowi Francji.

Gwiazdor MMA atakuje prezydenta Francji. "Niech Wszechmogący oszpeci twarz tej szumowiny"
Khabib Nurmagomedov i Emanuel Macron (Facebook.com)
bDTWapaZ

Ostatnie tygodnie we Francji są bardzo nerwowe. Z jednej strony kraj bardzo ciężko przechodzi przez pandmię COVID-19, a z drugiej jest coraz więcej zamachów ze strony islamskich ekstremistów. W połowie października w Nicei brutalnie zamordowano nauczyciela Samuela Paty'ego, który jako pomocy naukowej używał karykatury Mahometa. Natomiast niedługo później islamski terrorysta w tym samym mieście w katedrze chrześcijańskiej zamordował trzy osoby.

Jak można było się spodziewać, przy tak tragicznym obrocie spraw głos zabrał prezydent Francji. Emmanuel Macron w swoim oświadczeniu bronił praw wolności słowa, w tym możliwości publikacji karykatur związanych z jakąkolwiek religią. Co więcej, określił islam jako "religię w kryzysie".

bDTWapbb

Na reakcję świata islamskiego po tych słowach nie trzeba było długo czekać. Jednak najmocniej w całym świecie odbił się wpis mistrza UFC i najlepszego zawodnika bez podziału na kategorie wagowe - Chabiba Nurmagomiedowa. Zamieścił on na Instagramie zdjęcie prezydenta Francji z odciśniętym butem na jego twarzy. Natomiast wczytując się w treść można ją uznać za groźbę w kierunku Emmanuela Macrona.

Niech Wszechmogący oszpeci twarz tej szumowiny i wszystkich jego wyznawców, którzy pod hasłem wolności słowa obrażają uczucia ponad półtora miliarda muzułmanów. Niech Wszechmogący upokorzy ich w tym i następnym życiu. Allah jest szybki w kalkulacji i się o tym przekonasz. Jesteśmy muzułmanami, kochamy naszego Proroka Mahometa (pokój i błogosławieństwo Allaha z nim) bardziej niż nasze matki, ojców, dzieci, żony i wszystkie inne osoby bliskie naszym sercom. Uwierz mi, te prowokacje wrócą do nich, koniec jest zawsze dla bogobojnych - napisał Nurmagomiedow.
bDTWapbh

Gwiazdor MMA w swoim wpisie zamieścił również werset Koranu. Trzeba przyznać, że wybrany fragment również jest mocno negatywnie nacechowany wobec przeciwników islamu.

Zaprawdę, ci, którzy obrażają Allaha i Jego Posłańca, są potępieni przez Allaha na tym świecie i w życiu ostatecznym. On przygotował dla nich poniżającą karę - dodał.

Wpis Chabiba Nurmagomiedowa szybko obiegł cały świat. Cytują go największe tytuły prasowe, jednakże do tej pory nikt z otoczenia Emmanuela Macrona nie skomentował tych gróźb.

bDTWapbi

Chabib Nurmagomiedow obecnie jest na sportowej emeryturze, dlatego ma czas na angażowanie się w tematy polityczne. Swoją karierę zakończył po tym jak w zdecydowany sposób wygrał z Justinem Gaethje podczas gali UFC 254.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: w takiej roli Witalija Kliczko jeszcze nie widzieliśmy
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDTWapbC
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(70)
Ktos
6 miesięcy temu
...jestem w sumie wkurzony! Jeśli jade do Arabii Saudyjskie, to musze przestrzegać ich zasad. Jak oni jada do Europy to...., no właśnie, to co?.... Jeśli nie podobają im sie nasze zwyczaje i wolność słowa, to niech wracają do siebie. Nikt nie będzie po nich plakac.
pzt
6 miesięcy temu
Na co czekasz Francjo? Uderz pierwsza , nie daj się sprowokować
bbbb
6 miesięcy temu
Francje czeka prawdziwa domowa wojna religijna. Skorumpowani politycy sciagneli nieszczescie na Francuzow. Jak zawsze ucierpia niewinni
bDTWapbD
antypis
6 miesięcy temu
Islam to nie jest religia, to stan chorego umysłu. Tę pseudo religię powinno się wytępić do ostatniego wyznawcy i wtedy świat będzie wolny. Wszystkich "nachodźców" wysiedlić do swoich krajów, nikogo nowego nie wpuszczać i oczywiście nie jeździć do nich. Niech se żyją ze swoim allahem za 1 dolara dziennie.
Ilan
6 miesięcy temu
Gdzie jest mój komentarz
Najnowsze komentarze (70)
Wierzoncy
5 miesięcy temu
Tylko chrześcijaństwo jest miłościom zrozumieniem Jezus nikim nie gardził kochał wszystkich był i jest drogom wybawienia kiedy miałem proglemy w moim życiu modliłem się do pana o pomoc w ich rozwiązaniu i nie stało się to od razu ale długo nie musiałem czekać aby moje proglemy się rozwiązały i wtedy zrozumiałem że Jezus mi w tym pomugł i czułem w środku coś takiego żeby go bardziej poznać czytając wersy z bibli oglodając filmiki na YT o ludziach którzy też doświadczyli obecności syna Bożego byłem narkomanem chazardzistoum i złodziejem teraz jestem lepszym człowiekiem który chce iść drogom pana dlatego tak ważna jest wiara i zachęcenie się do poznawania jej głębiej nie podawać się nawet kiedy jest szaro mudlcie się wytrwale i ze wiarą i proście a będzie wam dane bo niema rzeczy nie możliwych dla człowieka wierzącego mocno w to co jest w słowie bożym
Smutne
5 miesięcy temu
Każda dokładnie każda religia jest skierowana do głupich i zagubionych.
Niusia
5 miesięcy temu
I widać jaka to religia i jakie wyznanie nic dodać nic ująć
Pit
5 miesięcy temu
Najwyzszy czas aby sie spakowali I razem wszyscy z Mahometem czy jak mu tam... s.... do siebie.. Stop wszystko me religiom !!! To sa grupy o charakterze przestepczym, przy czym z jakiś powodów ich wyznawcy maja problem z akceptacja otaczającej ich rzeczywistości oraz praw wokół nas.
QBon
5 miesięcy temu
Ich wiara ich wiarą a nasza naszą
Wagabunda
5 miesięcy temu
W jednej arabskiej wsi jeden arab podkradał się i regularnie gwałcił sąsiadowi kozę. Ten go złapał na gorącym. Koza "zaszła w ciążę". Gwałciciel upomniał się o prawa do "dziecka". Poszli do "mędrca". "Mędrzec" rozstrzygnął spór, niezależnie kto jest ojcem dziecka źrebaka, czy gwałciciel czy kozioł, dziecko-źrebię należy do właściciela gwałconej kózki. To prawdziwa chistoria. Na dodatek sporo takich "kwiatków" w tych krajach się dzieje. Tylko my nie wiemy.
Husarski
5 miesięcy temu
Nie rozumydlaczego na tym portalu jak ktoś pisze że drugiemu by głowa poleciała, jak ja piszę żeby tego nyrobił i chce z nim gadać to mój kom nie przechodzi chociaż nikogo nie straszę. Też tak macie? Poza zawodami z nikim nie walczę.
Greg
6 miesięcy temu
Panie Macrone jedno słowo i służby specjalne powinny w czysty sposób załatwić tego osiłka.
bDTWapbv
Ementaler
6 miesięcy temu
Nie to żebym lubił "makarona" ale trzeba zacząć ostrzyć pale na tych kozich synów...wiele pali
Prowokacja
6 miesięcy temu
te zamachy to zlecenie Macrona , zabija aby wywołać zamieszki w swoim kraju szczuje ludzi niestety
Geopolityk
6 miesięcy temu
I Tym właśnie skończył się brak reakcji na interwencję Turcji w Syrii. Kurdowie pokonali ISIS, za Co Europa w podziękowaniu biernie patrzyła kiedy Turcy mordowali kurdow, a teraz biernie patrzy gdy Azerbejdzan i Turcja łamie konwencję genewskie w Gorskim Kabacie. Brawo Europo!
aaa
6 miesięcy temu
może niech wraca do tego dagestanu,i swojego dyktatora Kadyrova który rządzi Czeczenia, Inguszetia i Dagestanem I który prowadzi obozy koncentracyjne dla homoseksualistów, nie muzułmanów i każdego kto występuje przeciwko jego dyktaturze A wszystko pod patronatem Putina
hahmed
6 miesięcy temu
Nie wiadomo jak policzył, że wyznawców allaha jest ponad półtora miliarda ??? To i tak pozostaje ponad sześć miliardów ludzi nie wyznających allaha.
Polak
6 miesięcy temu
To pokazuje jaką straszną religią jest islam. Wystarczy jedno złe słowo na tą religię albo jakiś głupkowaty rysunek żeby wyznawca tejże religii chciał uciąć takiej osobie głowę. Nie chce mieć takich ludzi z taką wiarą w moim kraju.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić