Gwiazdor NFL fałszował zaświadczenie o szczepieniu

2

Szczepienie ułatwia życie. Zdążył się już o tym przekonać choćby Joshua Kimmich, który trafił na kwarantannę przez brak szczepionki. Gwiazdor NFL Antonio Brown postanowił więc zaświadczenie... podrobić.

Gwiazdor NFL fałszował zaświadczenie o szczepieniu
Antonio Brown (Instagram)

Antonio Brown nie chciał się zaszczepić. Był zaniepokojony tym, jak szczepionka przeciwko COVID-19 może wpłynąć na jego organizm. 500 dolarów kosztowało go załatwienie sobie fałszywego dowodu szczepienia.

Tampa Bay we wrześniu ogłosiła, że wszyscy zawodnicy są zaszczepieni. NFL nie nakazuje tego, ale ci, którzy tego nie zrobią, muszą przestrzegać specjalnego protokołu. Podobnie jest zresztą w innych dyscyplinach sportu. Brown nie miał ochoty dostosować się do reguł.

Brown we wrześniu zachorował na COVID-19. Klub potem ogłosił, że był szczepiony. Teraz okazuje się, że to nieprawda. Wyjawił to... osobisty kucharz zawodnika. Gwiazdor NFL nie zapłacił mu zaległych 10 tysięcy dolarów, więc Steven Ruiz poszedł z tym do prasy, dostarczając dowody.

Podrabianie i używanie fałszywych kart szczepień jest przestępstwem. Nie jest to nowość w życiu gwiazdy NFL, w 2020 roku był zawieszony na pół sezonu za naruszenia zasad. Był też oskarżony o napaść na tle seksualnym.

Zobacz także: Tym wideo gwiazda sportu podbija internet. Co za umiejętności!
Autor: DKP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić