LAK| 

Gwiazdor przyłapany. Piszą o "obrzydliwym zachowaniu"

15

W Anglii głośno jest o zachowaniu Kyle'a Walkera, gwiazdy Manchesteru City, który mocno narozrabiał. Goście, którzy to widzieli, są przerażeni, łapią się za głowy. "Jak mógł to zrobić?" - pytają. Walker może zapłacić karę.

Gwiazdor przyłapany. Piszą o "obrzydliwym zachowaniu"
Kyle Walker (GETTY, Angel Martinez)

To nie są najlepsze dni w karierze Kyle'a Walkera, gwiazdy Manchesteru City. Jego klub najpierw przegrał w półfinale Pucharu Anglii, a teraz głośno jest o jego obrzydliwym zachowaniu. Wszystkie angielskie "bulwarówki" już o tym piszą.

Walker został przyłapany, gdy... sikał na mur eleganckiego hotelu. Został przyłapany przez gości, którzy są przerażeni jego zachowaniem.

Rozejrzał się ukradkiem, zanim założył bluzę z kapturem i obsikał mur - relacjonuje jeden z gości.

"Obrzydliwe"

Jeden z gości tak mówił "The Sun": "Właśnie przyjechałem na posiłek z rodziną i nagle oglądam Kyle'a Walkera, którego natychmiast rozpoznałem. Ten sikał na mur. To było obrzydliwe. Byliśmy przerażeni. Zanim to zrobił, rozglądał się dookoła, aby zobaczyć, czy ktoś tam jest, a potem podciągnął bluzę z kapturem, ale nadal można go było rozpoznać po tatuażach".

Jedno ze źródeł donosi, że Walker siedział w ogrodzie i nie chciało mu wejść do środka, by skorzystać z toalety.

Zdecydował się przejść przez łukowate przejście, aby załatwić się pod ścianą na oczach gości i osób wchodzących na parking - czytamy.

Hotel pobiera 260 funtów za noc za pokój i zapewnia rozrywkę dobrze sytuowanym mieszkańcom.

Kary za oddawanie moczu w miejscach publicznych są zawarte w regulaminach poszczególnych władz lokalnych, ale zwykle prowadzą do grzywny w wysokości do 80 funtów, płatnej w ciągu 21 dni.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Piękna miss Euro wbiła szpilkę gwiazdorowi Szwecji
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić