Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk| 

Hardkorowy trening z córką. Nagranie Roberta Bruneiki robi furorę

10

Robert Bruneika dużo czasu spędza ze swoją ośmiomiesięczną córką. Kulturysta chce, by poszła ona w ślady taty i też trenowała sport. Filmik z ich wspólnego treningu robi furorę w sieci.

Hardkorowy trening z córką. Nagranie Roberta Bruneiki robi furorę
Burneika to pochodzący z Litwy kulturysta, który od lat mieszka w Polsce (YouTube.com, Robert Burneika)

"Hardkorowy Koksu" często w mediach społecznościowych zamieszcza filmiki i zdjęcia ze wspólnych zabaw ze swoją malutką córeczką. Były już wspólne ćwiczenia na siłowni, zabawy czy spacery. Przyszedł też czas na wspólny trening, gdzie to dziewczynka była w roli głównej.

Robert Burneika spędza z najbliższymi każdą wolną chwilę. W piątek na swoim kanale na YouTube pokazał trening, który wykonał ze swoją ośmiomiesięczną córką. To właśnie dziewczynka ćwiczyła, a jej dumny tata pomagał jej. 

Rozgrzewka. Trenujemy pompki – powiedział Burneika. Na filmiku widać, jak córka kulturysty i zawodnika MMA wykonała dwie pompki. – Wodę poprosimy, szybko wodę. Trzeba pić wodę podczas treningu, bo inaczej to nic nie będzie – dodał Burneika i napoił swoją córeczkę wodą.

Fani byli zachwyceni. W komentarzach pisali, że to był najlepszy filmik, jaki widzieli tego dnia.

Zobacz także: Hardkorowy trening mojej 8 miesięcznej córeczki | Hardkorowy Koksu

Burneika to pochodzący z Litwy kulturysta, który od lat mieszka w Polsce. Tu ma swoją siłownię i prowadzi interesy. Znany jest pod pseudonimem "Hardkorowy Koksu". I w piątek pokazał swój hardkorowy trening z córką. Filmik robi furorę w sieci.

Zobacz także: Zobacz też: #dziejesiesporcie: tak Hardkorowy Koksu bawi się z córeczką
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić