Jacek Murański odpiera zarzuty. Atakuje przed FAME 12!

38

Jacek Murański dodaje kolorytu organizacji FAME oraz całemu MMA w Polsce. Na ostatniej konferencji prasowej zaatakował go Krzysztof Radzikowski. Na odpowiedź nie musieliśmy długo czekać.

Jacek Murański odpiera zarzuty. Atakuje przed FAME 12!
Jacek Murański odpiera zarzuty. Atakuje przed FAME 12! (YouTube)

Starszy Murański pojawił się na niedzielnej konferencji prasowej przed 12 edycją gali. Głośno kłócił się z Arkadiuszem Tańculą, który... kilkadziesiąt minut wcześniej opluł go w hotelu. To efekt telefonu, który miał miejsce podczas programu "Face to Face", którego gospodarzem jest Michał Baron.

W dyskusję pomiędzy Tańculą a Murańskim niespodziewanie wmieszał się gwiazdor TTV Krzysztof Radzikowski, który w sobotę zadebiutuje w organizacji FAME. Stanął w obronie Tańculi mówiąc, że rodziny się nie obraża.

Przestańcie czepiać się rodzin, bo rodzina to jest rzecz święta! Oglądałem ostatnio twój wywiad z Marcinem Najmanem i to było strasznie słabe. Co czuje teraz ta jego córka? Arka matki się czepiasz? Gdyby chodziło o moją matkę to Nikola z chłopakami nie dałby rady mnie zatrzymać - mówił w kierunku Murańskiego Radzikowski.

"Kim jest Radzikowski"?

Murański po kilku dniach zdecydował się odpowiedzieć Radzikowskiemu, któremu zarzucił, że w niedzielę się skompromitował.

Kto to jest dla mnie ten Radzikowski, żebym ja się miał do niego przymilać? On po prostu wciął się między wódkę, a zagryzkę bez żadnej świadomości, czym wystawił sobie świadectwo (...) Ja mówiłem o seansach spirytualistycznych, a że Tańculi i Radzikowskiego spirytualizm pomylił się ze spirytusem, to już nie moja wina - przyznał Jacek Murański. 

Gala Fame MMA 12 odbędzie się 20 listopada w trójmiejskiej Ergo Arenie. Pojedynek Marcina Wrzoska z Kasjuszem Życińskim będzie główną walką wieczoru. Poza tym w karcie zestawień są Marta Rentel, Kamila "Zusje" Smogulecka, Krzysztof Radzikowski czy Piotr "Bestia" Piechowiak. Impreza transmitowana będzie w PPV.

Zobacz także: Migranci przeniesieni do magazynu na Białorusi zrezygnowali. Chcą wrócić do domu
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić