Jacek Murański straszy rywali. Pokazał nagranie z treningu

7

Jacek Murański wraca do walki. 1 lipca wystąpi w co-main evencie podczas gali Prime Show MMA 5 we Wrocławiu, gdzie zmierzy się z szefem organizacji FEN Pawłem Jóźwiakiem. W mediach społecznościowych "Muran" pokazał, jak wyglądają jego przygotowania oraz kto mu w nich towarzyszy. Wysłał jasny sygnał do rywali.

Jacek Murański straszy rywali. Pokazał nagranie z treningu
Jacek Murański znów trenuje (Instagram)

Jacek Murański ma za sobą trzy pojedynki w formule MMA. Przegrał dwukrotnie z Arkadiuszem Tańculą i raz z Robertem Pasutem. W marcu miało dojść do długo wyczekiwanego starcia "Murana" z Marcinem Najmanem.

To starcie ostatecznie nie doszło do skutku. Zostało odwołane po tym, jak nagle zmarł 29-letni syn Jacka Murańskiego, Mateusz.

Postanowił jednak kontynuować swoją przygodę ze sportami walki. Zapowiedział, że chce to zrobić dla zmarłego syna. Pisał także, że syn jest z nim duchowo i mentalnie. "Walcz do końca albo zgiń" - tłumaczył swoim fanom.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Ależ akcje Pudziana! Zobacz efektowne akcje Mariusza Pudzianowskiego w KSW!

Wraca dla zmarłego syna. Jacek Murański przystąpi do walki

Synku! Zgodnie z tym co nieustannie manifestuje Twoja wola i mając na względzie argumenty przedstawione w mi w rozmowie z Twoim przyjacielem Ferrarim. WRACAM DLA CIEBIE. ZAWSZE RAZEM NA ZAWSZE RAZEM - pisał przy innej okazji Jacek Murański.

Jak informuje portal mma.pl, Jacek Murański przystąpi do walki 1 lipca. Ma wziąć udział w gali Prime Show MMA 5 we Wrocławiu, gdzie w co-main evencie skrzyżuje rękawice z prezesem Fight Exclusive Night (FEN) Pawłem Jóźwiakiem.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Wszystko wskazuje na to, że Murański wraca do pełni sił. Zdradził, że zdjął już ortezę pooperacyjną i odbył pierwszy trening z Filipem Miszczakiem i Krzysztofem Rytą z GROMDY.

Po kilku latach w końcu mam prawą rękę. Jeszcze sporo do nadrobienia, ale robota będzie zrobiona - napisał na Instastories.

Odnotujmy, że Murański miał wziąć udział w turnieju High League. Gala się jednak nie odbędzie po tym, jak MSWiA zamroziło środki organizacji.

Autor: KOZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić