VDB| 
aktualizacja 

Jaś Kapela powiedział, co oznacza jego tatuaż. Po chwili leżał na ziemi

341

Atmosfera przed Prime Show MMA 2 jest coraz bardziej napięta. Podczas ostatniego programu "Zadyma" doszło do ogromnego zamieszania, gdy Jaś Kapela wytłumaczył, co oznacza jego enigmatyczny tatuaż. Inny uczestnik freak fightowej gali nie wytrzymał. Zrobiło się groźnie.

Jaś Kapela powiedział, co oznacza jego tatuaż. Po chwili leżał na ziemi
Jaś Kapela tłumaczy swój tatuaż (Twitter)

Dosyć nieoczekiwanie Jaś Kapela doskonale odnalazł się w środowisku freak fightów. Jeszcze niedawno przed jego debiutancką walką z Ziemowitem Kossakowskim twierdzono, iż będzie to jednorazowa przygoda. Teraz wygląda na to, że będziemy oglądać Jasia Kapelę w klatce co najmniej kilka razy.

Lewicowy aktywista szybko uporał się z Ziemowitem Kossakowskim. Już 9 lipca będzie walczył po raz drugi. Tym razem jego rywalem na gali Prime Show MMA 2 ma być Konrad Skolimowski, aktor i piosenkarz disco polo.

Prime Show MMA. Wielki konflikt Kapeli z "Bagietą"

Jak się okazuje, Jaś Kapela nie ma konfliktu z popularnym "Skolimem", ale za to iskrzy między nim a "Bagietą". Obaj praktycznie zdominowali ostatni odcinek programu "Zadyma", w którym przedstawiano zawodników przed zbliżającą się galą.

Kulminacją złych emocji pomiędzy uczestnikami było to, co wydarzyło się, kiedy został poruszony temat tatuażu Jasia Kapeli. "Bagieta" zirytowany powiedział, że ostatnio dowiedział się, co oznacza enigmatyczny napis na klatce piersiowej poety. Nawet nie dając mu się wytłumaczyć, od razu rzucił się z pięściami.

Ostrzegamy, że poniższe nagranie zawiera niecenzuralne słowa oraz akty przemocy.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Dzięki interwencji ochrony, udało się uspokoić towarzystwo. Prowadzący Kasjusz Życiński poprosił, aby Jaś Kapela wytłumaczył wszystkim, co oznacz napis: J P 2 G M D.

To znaczy "Jan Paweł II gwałcił małe dzieci" - powiedział bez skrupułów Jaś Kapela.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

To ponownie rozjuszyło "Bagietę", który raz jeszcze rzucił się na Jasia Kapelę. Poeta wylądował na podłodze, ale zanim bójka przeniosła się do parteru, w porę zainterweniowała ochrona. Po tym wszystkim Jaś Kapela powiedział, co sądzi o zachowaniu debiutującego w MMA "Bagiety".

Taki z ciebie katolik i obrońca wartości? Tak papież ci powiedział, aby atakować ludzi, z którymi rozmawiasz? - mówił wyraźnie zirytowany Kapela.

Gala Prime Show MMA 2 odbędzie się już 9 lipca. Miejscem zmagań będzie Arena Gdynia. W walce wieczoru zmierzą się Norman Parke i Grzegorz Szulakowski. Ponadto wystąpią m.in. Marcin Wrzosek, Piotr Kaluski czy Dominika Rybak.

Zobacz także: Bajkowe zaręczyny. Piękna WAGs z Premier League powiedziała "tak"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić