VDB| 

Jaś Kapela zaatakował lubrykantem. Prime Show MMA nie puściło tego płazem

13

To co się działo podczas konferencji zapowiadającej Prime Show MMA 3 przechodziło wszelkie pojęcie. Jednak po tym co zrobił Jaś Kapela, organizacja nie mogła już wytrzymać. Lewicowy aktywista dostał karę finansową, a mało brakowało aby to skończyło się dla niego jeszcze gorzej.

Jaś Kapela zaatakował lubrykantem. Prime Show MMA nie puściło tego płazem
Na zdjęciu: Jaś Kapela przebrany za kobietę (YouTube, Anita Ostasz)

To co się działo podczas konferencji przed sobotnim Prime Show MMA 3 aż ciężko jest skomentować. Te kłótnie, bójki, wyzwiska czy przekrzykiwania się były nawet zbyt intensywne jak na freak fight. Jednak wszystkich i tak przebił Jaś Kapela.

Kapela prezentem dla jednego z zawodników

Nic nie wskazywało na to, że Jaś Kapela w ogóle weźmie udział w konferencji. Nie będzie on walczył w sobotę, więc jego obecność wydawała się być zbyteczna. Jednak nic bardziej mylnego.

Podczas wydarzenia okazało się, że lewicowy aktywista jest... prezentem. Adrian Cios chciał sprowokować swojego rywala - Michała Cichego - i wręczył mu niespodziankę jakim był tańczący Jaś Kapela w damskim przebraniu.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Na samym zainteresowanym nie zrobiło to większego wrażenia. Jednakże rozjuszyło to Michała "Bagietę" Gorzelanczyka. Obaj freak fighterzy mają na pieńku, ale teraz już naprawdę pomiędzy nimi zaiskrzyło. Ostatecznie udało się ochronie uspokoić sytuację, ale tylko na chwilę.

Kapela atakuje lubrykantem

W ostatniej części konferencji Jaś Kapela znów dał o sobie znać. Tym razem chciał on bezpośrednio sprowokować Gorzelanczyka, którego oblał lubrykantem. To jednak nie wszystko. W momencie, w którym uciekał jeszcze rzucił w niego intymnym żelem.

Co więcej, nie trafił tylko w "Bagietę". Dostało się również m.in. gwieździe KSW - Danielowi Rutkowskiemu. Ten przyznał, że przez chwilę był bliski wymierzenia mu kary.

- Przez chwilę mi nerwy podskoczyły, ale wyluzowałem, bo go już nie było. Może bym mu wypłacił "liścia"? Ciężko się o tym mówi. To jest patologia, po prostu. Niestety, trzeba to nazwać patologią - mówił w rozmowie z "Super Expressem" Rutkowski.

To zachowanie Jasia Kapeli nie spodobało się również organizatorom. Postanowili nałożyć na niego karę finansową. Nieco może dziwić, że z całego wydarzenia karę otrzymał jedynie znany aktywista.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
"Jaś Kapela ukarany. Prime MMA nie pochwala atakowania rywala od tyłu. Postanowiliśmy, że Jaś Kapela za swoje wczorajsze zachowanie na konferencji wobec Bagietki, zostanie ukarany karą finansową" - napisano w krótkim oświadczeniu.

Gala Prime Show MMA 3 odbędzie się w sobotę, 1 października. W walce wieczoru zmierzą się Paulina Hornik i Martyna "Pysia" Zbirańska. Ponadto do klatki wyjdą m.in. Dagmara Szewczyk, Sebastian Nowak czy Mikołaj Rdzanek.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Tego po Burneice nikt się nie spodziewał (wideo)
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić