Jędrzejczyk jurorką w TVP. Zawodniczka odpowiada niezadowolonym fanom

28

Joanna Jędrzejczyk została jurorką w programie TVP "Dance, dance, dance". Jej udział w show wywołał sporo kontrowersji wśród fanów zawodniczki MMA. W sieci pojawiły się krytyczne komentarze. "JJ" postanowiła odnieść się do części z nich.

Jędrzejczyk jurorką w TVP. Zawodniczka odpowiada niezadowolonym fanom
Joanna Jędrzejczyk została skrytykowana przez fanów (Zuffa LLC via Getty Images, Mike Roach)

Jędrzejczyk zastąpiła w programie Annę Muchę. Kiedy zostało to oficjalnie ogłoszone, w sieci rozpętała się burza. Zawodniczka nie przejęła się tym jednak szczególnie mocno.

"JJ" dzieli się w mediach społecznościowych zdjęciami i nagraniami zza kulis programu. Praktycznie pod każdym z wpisów pojawiają się dziesiątki komentarzy.

I się dziwisz, że nie ma dla ciebie walk, jak w komercję poszłaś. Kiedyś wspaniała zawodniczka, dziś dziewczyna z TV - napisał jeden z internautów.
Nie ma walk?! To ode mnie zależy, kiedy będę walczyła. Co ty wiesz o tym biznesie? Kiedyś nieznana dziewczyna z olsztyńskiego warzywniaka, a dziś o mnie mówisz - odpowiedziała Jędrzejczyk.

Jedna z internautek zwróciła uwagę na inną rzecz. Zarzuciła Jędrzejczyk, że powinna oceniać w programie wrażenia artystyczne, skoro nie zna się na technice tańca. "JJ" odpowiedziała, że wcześniej przygotowuje się do nagrań i w ten sposób zdobywa wiedzę, co ma się wydarzyć.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Kiedy kolejna walka Joanny Jędrzejczyk? Zawodniczka zapowiedziała

Od ostatniej walki Jędrzejczyk minął już ponad rok. Wciąż nie wiadomo, kiedy zawodniczka stoczy kolejny pojedynek. Sama zainteresowana zapowiedziała, że nastąpi to najpewniej w drugiej połowie tego roku. Szczegóły nie są jednak znane - ani kiedy dojdzie do pojedynku, ani z kim zmierzy się była mistrzyni UFC.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: "Dajcie już to słońce". Polska zawodniczka MMA tęskni za wakacjami
Autor: KOZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić